Trwa ładowanie...
d1o0f9x

Wrocław: utrudnienia przy wjeździe do miasta - potrwają do końca wakacji

Kierowcy chcący wjechać do Wrocławia od strony ulicy Pełczyńskiej muszą przygotować się na spore utrudnienia. Ruszyła tam bowiem zapowiadana budowa sieci kanalizacyjnej. W najbliższych dniach na trudności napotkają także jadący Słowiańską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocław: utrudnienia przy wjeździe do miasta - potrwają do końca wakacji
(WP.PL, Fot: Michał Dzierżak)
d1o0f9x

Rozpoczęła się budowa sieci kanalizacyjnej przy ul. Pełczyńskiej we Wrocławiu. W związku z tym, kierowcy będą musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w tym rejonie, ponieważ na odcinku od Tymiankowej do wyjazdu z Wrocławia zostanie zamknięty dla ruchu wschodni pas jezdni, prowadzący w kierunku Świniar, Obornik Śląskich.

Ruch będzie prowadzony sąsiednim pasem (od strony torów kolejowych), jednak tylko w kierunku wyjazdu z miasta. Wjazd do Wrocławia ul. Pełczyńską będzie niemożliwy. Przygotowane zostały objazdy – dla samochodów osobowych od Obornik Śląskich przez Wilczyn, a następnie drogą krajową nr 5 w kierunku Wrocławia, zaś dla samochodów osobowych – dalej przez Trzebnicę, Zawonię, Dobroszyce do S8 w kierunku Wrocławia.

Utrudnienia te potrwać mają do końca sierpnia 2015 r. W obu kierunkach będą jeździły za to przez ulicę Pełczyńską autobusy komunikacji miejskiej.

d1o0f9x

Do 17 lipca potrwają utrudnienia na ul. Słowiańskiej we Wrocławiu. Prowadzona jest tam wymiana rozjazdów oraz zwrotnic obok zajezdni tramwajowej. Z uwagi na prowadzone prace, dojazd do ulicy Słowiańskiej możliwy będzie tylko przez ul. Roosevelta, która tymczasowo będzie jednokierunkowa. Niemożliwy będzie wjazd w Słowiańską od strony Jedności Narodowej oraz Krętej. Samochody chcące wjechać od strony skrzyżowania Słowiańskiej i Jedności Narodowej będą kierowane na objazd do ul. Roosevelta.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1o0f9x

Podziel się opinią

Share
d1o0f9x
d1o0f9x