Trwa ładowanie...
d2huv8b
d2huv8b

Wrocław: policja uwolniła 8-letniego chłopca, którego więził ojciec


Po kilkugodzinnej akcji wrocławskim
antyterrorystom udało się uwolnić 8-letniego chłopca, który był
przetrzymywany w domu przez swojego ojca. Wcześniej mężczyzna
dotkliwie pobił żonę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2huv8b

Chłopiec nie został poszkodowany. Tuż po całej akcji trafił pod opiekę psychologa. Pobita kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala. 36-letni Piotr G. został zatrzymany przez policję. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany listem gończym.

Kobieta została dotkliwie pobita przez swojego męża i ma najprawdopodobniej połamane żebra- powiedział w poniedziałek kom. Sławomir Cisowski, rzecznik dolnośląskiej policji.

O całym zajściu policja dowiedziała się po tym, gdy Piotr G. pobił żonę, a następnie zabarykadował się ze swoim 8-letnim synem. Jednemu z policjantów udało się wejść do mieszkania, ale funkcjonariusz wycofał się, gdyż 36-latek groził czymś w rodzaju maczety czy miecza - mówił Cisowski.

d2huv8b

Na miejsce wezwano negocjatora policyjnego oraz skontaktowano się z różnymi członkami rodziny Piotra G., którzy mieli pomóc w załagodzeniu konfliktu. Wszyscy, z którymi rozmawialiśmy potwierdzali, że mężczyzna jest niezrównoważony i bardzo porywczy - dodał recznik.

Policja zdecydowała się wejść siłą, gdyż obawiano się o życie przetrzymywanego chłopca. Pododdział antyterrorystów wyważył drzwi do mieszkania i uwolnił chłopca.

Nie wiadomo jeszcze, jakie zarzuty zostaną postawione mężczyźnie.(zap)

d2huv8b

Podziel się opinią

Share

d2huv8b

d2huv8b
Więcej tematów