Trwa ładowanie...

Wpadka wiceministra Adama Andruszkiewicza. Nie dotrzymał obietnicy

Wiceminister Adam Andruszkiewicz zapowiedział, że odwiedzi wszystkie województwa w ramach propagowania ogólnopolskiego programu "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w sieci". Chciał to zrobić w wakacje. Ale udało mu się dojechać tylko do 4.
Share
Adam Andruszkiewicz chciał odwiedzić w wakacje 16 województw. Był w 4
Adam Andruszkiewicz chciał odwiedzić w wakacje 16 województw. Był w 4Źródło: East News, Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER
d48ck03

"W czasie wakacji objadę wszystkie województwa i będę organizował spotkania we współpracy z lokalnymi władzami, kuratorami oświaty, policją - cel: ochrona dzieci i młodzieży przed zagrożeniami w sieci takimi jak patologiczne transmisje, oszustwa, czy pedofilia" - zapowiedział na Facebooku Adam Andruszkiewicz.

Wiceminister cyfryzacji wstępnie ogłosił swój plan już podczas startu ogólnopolskiego programu "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w sieci". Okazuje się, że wykonanie go mu nie wyszło.

d48ck03

Portal konkret24.tvn24.pl poinformował, że Andruszkiewicz ze swoją inicjatywą pojawił się w 3 województwach, poza mazowieckim: w Katowicach (województwo śląskie), Łodzi (województwo łódzkie) i Kielcach (województwo świętokrzyskie).

Marian Banaś zaszkodził PiS w wyborach? Komentarz Adama Bielana

"Niestety z przyczyn niezależnych od Ministerstwa Cyfryzacji nie udało się zorganizować w okresie wakacyjnym wszystkich planowanych spotkań" - przyznał resort w informacji przesłanej portalowi.

d48ck03

Zapewnił też, że akcja "wciąż trwa" i w najbliższych tygodniach ma dojść do kolejnych spotkań.

Źródło: konkret24.tvn24.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d48ck03

Podziel się opinią

Share
d48ck03
d48ck03
Więcej tematów