Trwa ładowanie...

Wpadka wiceministra Adama Andruszkiewicza. Nie dotrzymał obietnicy

Wiceminister Adam Andruszkiewicz zapowiedział, że odwiedzi wszystkie województwa w ramach propagowania ogólnopolskiego programu "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w sieci". Chciał to zrobić w wakacje. Ale udało mu się dojechać tylko do 4.

Share
Wpadka wiceministra Adama Andruszkiewicza. Nie dotrzymał obietnicy
Źródło: East News, fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER
d2ynkai

"W czasie wakacji objadę wszystkie województwa i będę organizował spotkania we współpracy z lokalnymi władzami, kuratorami oświaty, policją - cel: ochrona dzieci i młodzieży przed zagrożeniami w sieci takimi jak patologiczne transmisje, oszustwa, czy pedofilia" - zapowiedział na Facebooku Adam Andruszkiewicz.

Wiceminister cyfryzacji wstępnie ogłosił swój plan już podczas startu ogólnopolskiego programu "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w sieci". Okazuje się, że wykonanie go mu nie wyszło.

d2ynkai

Portal konkret24.tvn24.pl poinformował, że Andruszkiewicz ze swoją inicjatywą pojawił się w 3 województwach, poza mazowieckim: w Katowicach (województwo śląskie), Łodzi (województwo łódzkie) i Kielcach (województwo świętokrzyskie).

Marian Banaś zaszkodził PiS w wyborach? Komentarz Adama Bielana

"Niestety z przyczyn niezależnych od Ministerstwa Cyfryzacji nie udało się zorganizować w okresie wakacyjnym wszystkich planowanych spotkań" - przyznał resort w informacji przesłanej portalowi.

Zapewnił też, że akcja "wciąż trwa" i w najbliższych tygodniach ma dojść do kolejnych spotkań.

Źródło: konkret24.tvn24.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ynkai

Podziel się opinią

Share
d2ynkai
d2ynkai
Więcej tematów