Trwa ładowanie...
d4bjw7i
WP: Pijana zasnęła w aucie na skrzyżowaniu. Chciała dać policjantom 2 tys. euro łapówki
x-news/TVN 24

WP: Pijana zasnęła w aucie na skrzyżowaniu. Chciała dać policjantom 2 tys. euro łapówki

Prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miała kierująca zatrzymana przez policjantów z Gdańska. Kobieta, która za kierownicą swojego bmw zasnęła na skrzyżowaniu, próbowała nakłonić funkcjonariuszy do odstąpienia od czynności służbowych w zamian za łapówkę 2 tys. euro. Teraz grozi jej kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4bjw7i

Funkcjonariusze zostali powiadomieni przez kierowcę, który twierdził, że kobieta zasnęła za kierownicą bmw x6 na środku ulicy. Mężczyzna, zmartwiony stanem zdrowia kobiety, podszedł do niej, żeby sprawdzić czy nic jej się nie stało. Wówczas kobieta ocknęła się i - próbując odjechać - wrzuciła wsteczny bieg, uderzając w stojący za nią samochód.

Gdy policjanci przyjechali na miejsce sprawdzili jej stan trzeźwości. Alkomat wykazał prawie 2,5 promila w wydychanym powietrzu. 38-letnia kierująca nie miała przy sobie prawa jazdy ani dowodu rejestracyjnego.

d4bjw7i

Jakby tego było mało, kierująca zaproponowała mundurowym 2 tys. euro w zamian za odstąpienie od dalszych czynności służbowych.

Gdańszczanka została przewieziona do policyjnego aresztu.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności. Za wręczenie korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Alkomaty w supercenach. Sprawdź!

d4bjw7i

Podziel się opinią

Share
d4bjw7i
d4bjw7i
Więcej tematów