Trwa ładowanie...

WOŚP Lublin 2019. Kiedy się odbędzie i jakie atrakcje nas czekają?

27. edycja finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się również w Lublinie. Wśród licznych atrakcji znajdą się koncerty, licytacje, pokazy, budowa tekturowego miasta czy animacje dla dzieci.

WOŚP Lublin 2019. Kiedy się odbędzie i jakie atrakcje nas czekają?Źródło: East News
d3wsrf3
d3wsrf3

WOŚP Lublin 2019 – Galeria Labirynt

Jednym z miejsc, w którym odbędzie się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest Galeria Labirynt. Od 9:00 do 22:00 na terenie galerii sztuki znajdzie się mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych: m.in. licytacje, występy wokalne, pokazy taneczne, karate, pokazy pierwszej pomocy.

Oprócz tego będzie można zmierzyć poziom cukru we krwi czy ciśnienie lub zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku w Fundacji DKMS.

WOŚP Lublin 2019 – Centrum Kultury w Lublinie

Wiele różnych atrakcji pojawi się w Centrum Kultury w Lublinie w godzinach 10:00-19:00. Na scenie sali widowiskowej zobaczymy m.in. przedszkolaki, uczniów podstawówek, tancerzy (UDS Dance Studio) i muzyków (Łukasz Jemioła, Moow mi Janek, Lubelska Szkoła Rocka, The Backstage, SĘK).

Dla najmłodszych przygotowano interaktywny Dziki Pokój WOŚP, a osoby starsze będą mogły zmierzyć poziom glukozy, ciśnienia tętniczego, masę i skład ciała.

d3wsrf3

WOŚP Lublin 2019 – Plac Litewski, Plac Zamkowy

Na Placu Litewskim o godz. 15 rozpocznie się próba bicia rekordu w utworzeniu serca z największej liczby osób, a na Placu Zamkowym miłośnicy samochodów grupy VAG po raz kolejny zorganizują serduszko dla WOŚP.

Już od samego rana kierowcy samochodów takich marek, jak Audi, Volkswagena, Seata i Skody będą spotykać się na placu, by w godzinach popołudniowych utworzyć ze swoich aut serduszko na cześć WOŚP.

d3wsrf3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wsrf3
Więcej tematów