Trwa ładowanie...
lesznowola

Wójt gminy Lesznowola z zarzutami. Urzędnicy bili jej brawo

Wójt gminy Lesznowola Jolanta B.-W. została zatrzymana przez CBA. Postawiono jej 6 zarzutów. Pracujący dla niej urzędnicy wierzą w jej nieskazitelność. W pracy przywitali ją kwiatami i owacjami.

Share
Wójt gminy Lesznowola z zarzutami. Urzędnicy bili jej brawo
Źródło: Youtube/kurierpoludniowy
d3mf6e5

- Pragnę gorąco podziękować za państwa postawę, państwa wsparcie, państwa wiarę. Proszę normalnie pracować, czuć się komfortwo. Jeszcze raz podkreślam, że jesteście państwo najlepszym samorządem w Polsce... - powiedziała podczas powitania wójt gminy Lesznowola Jolanta B.-W.

Jedna z osób przerwała jej wypowiedź, krzycząc: "z najlepszym wójtem". - Wszystko będzie super - zapewniła B.-W. Zebrani na miejscu urzędnicy gromko ją oklaskiwali.

Wójt przywitano bukietami kwiatów i pocałunkami w policzek. Przed urzędem pojawiło się kilkadziesiąt osób.

PO liczy, ile wyda na spełnienie obietnic. Kwoty się nie zgadzają

Lesznowola. Wójt gminy uniknęła aresztu

Jolanta B.-W. została w zeszłym tygodniu zatrzymana przez CBA. Postawiono jej 6 zarzutów, dotyczących m.in. niegospodarności oraz wyrządzenia gminie szkody majątkowej w wysokości ponad 1,3 mln zł.

d3mf6e5

Śledczy ustalili również, że wójt przekroczyła swoje uprawnienia w celu doprowadzenia do osiągnięcia korzyści przez podmioty, na rzecz których wydawano niekorzystne decyzje podatkowe.

B.-W. nie przyznała się do zarzutów. Złożyła wyjaśnienia i odmówiła odpowiedzi na pytania. Prokurator chciał, by trafiła do aresztu tymczasowego na 3 miesiące. Sąd się na to nie zgodził.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3mf6e5

Podziel się opinią

Share
d3mf6e5
d3mf6e5
Więcej tematów