Trwa ładowanie...
d2fm4ny

Wojewódzki wzywa internautów, by przyszli pod dom prezesa PiS. "Idziemy do Jarka!"

Kuba Wojewódzki mocno angażuje się w ostatnie wydarzenia polityczne. Dziennikarz postanowił wesprzeć inicjatywę organizowaną przez grupę "Młodzi 2017". Zachęcił internautów, żeby dziś nie protestowali przed Pałacem Prezydenckim...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojewódzki wzywa internautów, by przyszli pod dom prezesa PiS. "Idziemy do Jarka!"
(PAP)
d2fm4ny

"Młodzi 2017" to organizatorzy wydarzenia "Idziemy do Jarka na Żoliborz". "Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy od dłuższego już czasu działają w obronie Trybunału i Konstytucji. Tym razem także nie pozostajemy bierni i chcemy Was namówić do wsparcia naszej inicjatywy. Obecnie sytuacja naszego kraju jest krytyczna. Demokracja jest zagrożona, sądownictwo chwieje się ku upadkowi" - piszą na Facebooku.

Organizatorzy wydarzenia apelują do Polaków, by o godzinie 20.00 zebrali się na ul. Adama Mickiewicza 49, gdzie podobno mieszka Jarosław Kaczyński. Celem demonstracji jest pokazanie prezesowi PiS, jak wielu obywateli nie zgadza się z ustawą dotyczącą Sądu Najwyższego.

Do demonstracji zachęca internautów także Kuba Wojewódzki. "Idziemy do Jarka ❗ Dziś. Godzina 20. Ulica Adama Mickiewicza 49." napisał na Facebooku dziennikarz, którego internetowe odezwy cieszą się zazwyczaj ogromnym powodzeniem. Tak jest i tym razem - w ciągu godziny na post zareagowało prawie 2 tys. użytkowników.

d2fm4ny

Podziel się opinią

Share
d2fm4ny
d2fm4ny
Więcej tematów