Trwa ładowanie...
d18swgz

Wojciech Mann wstawia się za Dulkiewicz. Uderza w premiera w nietypowy sposób

W audycji muzycznej "W tonacji Trójki" w radiowej Trójce Wojciech Mann porównał zachowanie premiera do neandertalczyka. Zadedykował mu piosenkę. Odniósł się do sytuacji z poniedziałku, kiedy Mateusz Morawiecki zignorował Aleksandrę Dulkiewicz w Gdańsku.
Share
Wojciech Mann
Wojciech MannŹródło: East News
d18swgz

Nie milkną echa poniedziałkowego incydentu w Gdańsku.

Mateusz Morawiecki przybył tego dnia do Gdańska na dzień przed obchodami 4 czerwca, by wziąć udział w konferencji naukowej z okazji 40. rocznicy Pierwszej Pielgrzymki Jana Pawła II do Ojczyzny. Wyszła w jego kierunku prezydent miasta Aleksandra Dulkiewicz. Próbowała go zaprosić do rozmowy przy okrągłym stole przed ECS. Jednak premier całkowicie ją zignorował i poszedł dalej otoczony ochroną.

To wywołało oburzenie nie tylko polityków. Na złośliwości w kierunku Morawieckiego pokusił się także Wojciech Mann w trakcie prowadzenia audycji muzycznej "W tonacji Trójki" w radiowej Trójce. Zapowiadając jedną z piosenek, powiedział, że jej tytuł może się niektórym kojarzyć z premierem.

d18swgz

- Przed nami piosenka, której tytuł - obawiam się - może się państwu skojarzyć z naszym premierem - powiedział. Chodziło o utwór "Neandertal", czyli "neandertalczyk".

Jak informuje niezalezna.pl, dziennikarz zarzekał się, że układając playlistę nie kierował się politycznymi skojarzeniami, ale przyznał, że do tej swoistej "dedykacji" skłoniła go sytuacja z Gdańska.

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d18swgz

Podziel się opinią

Share
d18swgz
d18swgz
Więcej tematów