Trwa ładowanie...
d2ptt8n

Włożył kartę do bankomatu, ale pieniędzy nie wypłacił. Dostał za to uśmiechniętą buźkę

Taka sytuacja mogła przytrafić się każdemu, bo z bankomatów korzystamy nagminnie. Pan Paweł podszedł do urządzenia, chciał wypłacić gotówkę. Włożył kartę płatniczą i wtedy stało się coś nieoczekiwanego. Bankomat "zwariował".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bankomat nie wypłacił pieniędzy
Bankomat nie wypłacił pieniędzy (Facebook.com)
d2ptt8n

Bankomat stwierdził, że gotówki nie wypłaci. Nie chciał nawet PIN-u do karty płatniczej. Po prostu nagle zaczął drukować kartki z uśmiechem. Dlaczego? Wyjaśniamy.

"Paweł chciał skorzystać z bankomatu. Włożył kartę i przed wpisaniem PIN-u, bankomat zaczął drukować uśmiechnięte buźki. Pawłowi nie było do śmiechu. Z bankomatu nie skorzystał…" - taki wpis pojawił się na profilu Niebezpiecznik.pl na Facebooku. Była to dość niespodziewana reakcja bankomatu na włożenie do niego karty.

Bankomat "oszalał". Drukował uśmiechnięte buźki

Niecodzienna sytuacja od razu stała się obiektem domysłów i dociekań. "Widocznie bankomat był w wyśmienitym humorze", "Bankomat dostał wypłatę", "Bankomat uzyskał samoświadomość i usiłował nawiązać kontakt z człowiekiem" - takie komentarze pojawiły się pod wpisem.

d2ptt8n

Pojawiły się też teorie mówiące o tym, że "często bankomaty śmieją się ze stanu konta posiadacza karty".

Okazało się, że przyczyną wydrukowania uśmiechniętej buźki był tryb testowy. Najprawdopodobniej pracownik, który sprawdzał maszynę, nie zabrał wydruku z sobą i zostawił bankomat w "uśmiechniętym" trybie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Tak smażalnie oszukują swoich klientów. Przez ich praktyki płacisz więcej za ryby

d2ptt8n

Podziel się opinią

Share

d2ptt8n

d2ptt8n
Więcej tematów