Trwa ładowanie...
ycipk-42ewxx

Włożył kartę do bankomatu, ale pieniędzy nie wypłacił. Dostał za to uśmiechniętą buźkę

Taka sytuacja mogła przytrafić się każdemu, bo z bankomatów korzystamy nagminnie. Pan Paweł podszedł do urządzenia, chciał wypłacić gotówkę. Włożył kartę płatniczą i wtedy stało się coś nieoczekiwanego. Bankomat "zwariował".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bankomat nie wypłacił pieniędzy
Bankomat nie wypłacił pieniędzy (Facebook.com)
ycipk-42ewxx

Bankomat stwierdził, że gotówki nie wypłaci. Nie chciał nawet PIN-u do karty płatniczej. Po prostu nagle zaczął drukować kartki z uśmiechem. Dlaczego? Wyjaśniamy.

"Paweł chciał skorzystać z bankomatu. Włożył kartę i przed wpisaniem PIN-u, bankomat zaczął drukować uśmiechnięte buźki. Pawłowi nie było do śmiechu. Z bankomatu nie skorzystał…" - taki wpis pojawił się na profilu Niebezpiecznik.pl na Facebooku. Była to dość niespodziewana reakcja bankomatu na włożenie do niego karty.

Bankomat "oszalał". Drukował uśmiechnięte buźki

ycipk-42ewxx

Niecodzienna sytuacja od razu stała się obiektem domysłów i dociekań. "Widocznie bankomat był w wyśmienitym humorze", "Bankomat dostał wypłatę", "Bankomat uzyskał samoświadomość i usiłował nawiązać kontakt z człowiekiem" - takie komentarze pojawiły się pod wpisem.

Pojawiły się też teorie mówiące o tym, że "często bankomaty śmieją się ze stanu konta posiadacza karty".

Okazało się, że przyczyną wydrukowania uśmiechniętej buźki był tryb testowy. Najprawdopodobniej pracownik, który sprawdzał maszynę, nie zabrał wydruku z sobą i zostawił bankomat w "uśmiechniętym" trybie.

ycipk-42ewxx

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Tak smażalnie oszukują swoich klientów. Przez ich praktyki płacisz więcej za ryby

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-42ewxx

ycipk-42ewxx
ycipk-42ewxx