Trwa ładowanie...

Włodzimierz Czarzasty: to nie Ewa Kopacz wymyśliła listę członków rządu

Rząd Ewy Kopacz jest gorszy od rządu Donalda Tuska – ocenił Mariusz Błaszczak z PiS w programie "Woronicza 17" w TVP Info. Wypowiedź pani premier o polityce międzynarodowej nazwał "katastrofalną". Z kolei Włodzimierz Czarzasty w programie "Kawa na ławę" w TVN24 mówił, że "to nie Ewa Kopacz wymyśliła listę członków nowego rządu". - Jej tę listę podano - stwierdził.

Włodzimierz Czarzasty: to nie Ewa Kopacz wymyśliła listę członków rząduŹródło: PAP, fot: Radek Pietruszka
d4c8oqv

Zdaniem Błaszczaka Ewa Kopacz swoją niekompetencję "stara się schować za spódnicą". – Nie spodziewałbym się zbyt wiele od tego rządu – wtórował mu Paweł Poncyliusz z Polski Razem.

W ocenie polityka Twojego Ruchu Roberta Kwiatkowskiego, rząd ma charakter przejściowy i jest rezultatem układanek w Platformie. – Poczekajmy na exposé, za wcześnie na krytykę – studził emocje Adam Struzik z koalicyjnego PSL.

d4c8oqv

Szef mazowieckich struktur SLD Włodzimierz Czarzasty w TVN24 przekonywał, że "to nie Ewa Kopacz wymyśliła listę członków tego rządu, ale jej tę listę podano". - Ona ją odczytała i dopiero teraz będzie pracować nad expose, bo dopiero teraz będzie się zastanawiać, co każdy z ministrów może zrobić. Wcześniej jednak musi to ustalić z frakcjami wewnątrz swojej partii - tłumaczył.

Źródło: TVP Info, TVN24

d4c8oqv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c8oqv
Więcej tematów