Trwa ładowanie...

Włodzimierz Czarzasty: to nie Ewa Kopacz wymyśliła listę członków rządu

Rząd Ewy Kopacz jest gorszy od rządu Donalda Tuska – ocenił Mariusz Błaszczak z PiS w programie "Woronicza 17" w TVP Info. Wypowiedź pani premier o polityce międzynarodowej nazwał "katastrofalną". Z kolei Włodzimierz Czarzasty w programie "Kawa na ławę" w TVN24 mówił, że "to nie Ewa Kopacz wymyśliła listę członków nowego rządu". - Jej tę listę podano - stwierdził.

Share
Włodzimierz Czarzasty: to nie Ewa Kopacz wymyśliła listę członków rządu
Źródło: PAP, Fot: Radek Pietruszka
dn9i65t

Zdaniem Błaszczaka Ewa Kopacz swoją niekompetencję "stara się schować za spódnicą". – Nie spodziewałbym się zbyt wiele od tego rządu – wtórował mu Paweł Poncyliusz z Polski Razem.

dn9i65t

W ocenie polityka Twojego Ruchu Roberta Kwiatkowskiego, rząd ma charakter przejściowy i jest rezultatem układanek w Platformie. – Poczekajmy na exposé, za wcześnie na krytykę – studził emocje Adam Struzik z koalicyjnego PSL.

Szef mazowieckich struktur SLD Włodzimierz Czarzasty w TVN24 przekonywał, że "to nie Ewa Kopacz wymyśliła listę członków tego rządu, ale jej tę listę podano". - Ona ją odczytała i dopiero teraz będzie pracować nad expose, bo dopiero teraz będzie się zastanawiać, co każdy z ministrów może zrobić. Wcześniej jednak musi to ustalić z frakcjami wewnątrz swojej partii - tłumaczył.

Źródło: TVP Info, TVN24

dn9i65t

Podziel się opinią

Share
dn9i65t
dn9i65t
Więcej tematów