Trwa ładowanie...
d10dn6v

Włodzimierz Czarzasty: to nie Ewa Kopacz wymyśliła listę członków rządu

Rząd Ewy Kopacz jest gorszy od rządu Donalda Tuska – ocenił Mariusz Błaszczak z PiS w programie "Woronicza 17" w TVP Info. Wypowiedź pani premier o polityce międzynarodowej nazwał "katastrofalną". Z kolei Włodzimierz Czarzasty w programie "Kawa na ławę" w TVN24 mówił, że "to nie Ewa Kopacz wymyśliła listę członków nowego rządu". - Jej tę listę podano - stwierdził.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rząd Ewy Kopacz
Rząd Ewy Kopacz (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d10dn6v

Czytaj również: Kto za kogo? Zmiany w rządzie Ewy Kopacz w pigułce

Zdaniem Błaszczaka Ewa Kopacz swoją niekompetencję "stara się schować za spódnicą". – Nie spodziewałbym się zbyt wiele od tego rządu – wtórował mu Paweł Poncyliusz z Polski Razem.

W ocenie polityka Twojego Ruchu Roberta Kwiatkowskiego, rząd ma charakter przejściowy i jest rezultatem układanek w Platformie. – Poczekajmy na exposé, za wcześnie na krytykę – studził emocje Adam Struzik z koalicyjnego PSL.

d10dn6v

Szef mazowieckich struktur SLD Włodzimierz Czarzasty w TVN24 przekonywał, że "to nie Ewa Kopacz wymyśliła listę członków tego rządu, ale jej tę listę podano". - Ona ją odczytała i dopiero teraz będzie pracować nad expose, bo dopiero teraz będzie się zastanawiać, co każdy z ministrów może zrobić. Wcześniej jednak musi to ustalić z frakcjami wewnątrz swojej partii - tłumaczył.

Zobacz też: Prof. Kazimierz Kik: Teresa Piotrowska to najsłabsze ogniwo nowego rządu

Źródło: TVP Info, TVN24

d10dn6v

Podziel się opinią

Share
d10dn6v
d10dn6v