Trwa ładowanie...
dyc6r6w
dyc6r6w
TVP

Włodzimierz Czarzasty o artykule "Gazety Wyborczej" nt. Agaty Kornhauser-Dudy: to przekracza wszelkie granice smaku

- Nie jestem zbyt obiektywny jeśli chodzi o "Gazetę Wyborczą". Zawsze uważałem tę gazetę za bardzo obłudną - powiedział w programie "Gość poranka" TVP Info Włodzimierz Czarzasty. Szef SLD komentował artykuł "Gazety Wyborczej" o parze prezydenckiej, który ukazał się w weekend. - To przekracza wszelkie granice smaku - dodał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dyc6r6w

W weekendowym wydaniu "Gazety Wyborczej” został opublikowany artykuł pt. "Agata Duda. Pierwsza dama tańczy sama [Portret prezydentowej]”. Cała publikacja opiera się na relacji anonimowych informatorów. Największe kontrowersje wzbudza fragment, w którym autorka powołuje się na rzekome plotki o nieślubnym dziecku prezydenta.

Po publikacji wielu dziennikarzy skrytykowało artykuł. "Jest to stek najbardziej plugawych i chamskich plotek jakie kiedykolwiek czytałem w polskiej prasie" - napisał po publikacji Robert Mazurek, publicysta tygodnika "wSieci". Z kolei Monika Olejnik stwierdziła, że "artykuł o pani prezydentowej jest skandaliczny. Takiego szamba dawno nie widziałam". Ostre komentarze pojawiły się również na Twitterze, łącznie z wezwaniem do bojkotu gazety.

dyc6r6w

Podziel się opinią

Share

dyc6r6w

dyc6r6w
Więcej tematów