Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
włochy
23-06-2007 (14:55)

Włochy i Rosja podpisały porozumienie o gazociągu

Włoski koncern energetyczny ENI podpisał z
rosyjskim Gazpromem porozumienie w sprawie budowy nowego gazociągu
z Rosji do Europy Zachodniej, który ma prowadzić przez Morze
Czarne i Bułgarię - podały włoskie agencje prasowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Wiadomość o umowie w sprawie gazociągu "South Stream" ("Strumień Południowy") ogłosili na wspólnej konferencji prasowej szef ENI Paolo Scaroni i członek kierownictwa Gazpromu Aleksandr Miedwiediew. Wcześniej w tym tygodniu prowadzili oni negocjacje w Rzymie.

By podkreślić znaczenie porozumienia, na konferencji obecni byli włoski minister przemysłu Pierluigi Bersani oraz rosyjski minister przemysłu i energetyki Wiktor Christienko.

Polub WP Wiadomości