Trwa ładowanie...
d2adhjn

Władze stadniny w Janowie Podlaskim ujawniają zarobki. "Nie było premii"

Na wniosek posłanki PO Joanny Muchy władze stadniny koni w Janowie Podlaskim ujawniły swoje zarobki. Podkreślają, że na wynagrodzenie prezesa i członków zarządu w 2017 roku nie składają się premie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Władze stadniny w Janowie Podlaskim ujawniły swoje zarobki
Władze stadniny w Janowie Podlaskim ujawniły swoje zarobki (PAP)
d2adhjn

Średnie miesięczne wynagrodzenie prezesa zarządu w roku 2017 wynosiło dokładnie 17 600,15 zł brutto. W tym samym roku członkowie zarządu otrzymywali wypłaty w wysokości 13 046,09 zł brutto. W piśmie skierowanym do posłanki pełniący obowiązki prezesa stadniny koni Grzegorz Czochański wyjaśnił, że na wynagrodzenie władz składa się część stała - podstawowa i zmienna - uzupełniająca. Nie określił jednak, jak wyglądają ich proporcje.

Czochański swoje obowiązki będzie sprawować do czasu wyłonienia nowego prezesa stadniny koni w Janowie Podlaskim. Zastąpił odwołanego przed miesiącem prezesa Sławomira Pietrzaka. Odchodzący szef stadniny dał do zrozumienia w rozmowie z Onetem, że powodem jego dymisji mogła być krytyka pomysłu przeniesienia Narodowego Pokazu Koni Arabskich Czystej Krwi z Janowa Podlaskiego do Warszawy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: onet.pl

d2adhjn

Podziel się opinią

Share

d2adhjn

d2adhjn
Więcej tematów