WP

Witold Waszczykowski skarży się na "skandaliczne warunki lotu". Internauci nie współczują

Były minister, kandydat do Parlamentu Europejskiego Witold Waszczykowski narzekał na Twitterze na "skandaliczne warunki służbowego lotu". Nie znalazł jednak zrozumienia internautów. "Nie pojmę tego dramatu" - napisała jedna z dziennikarek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Witold Waszczykowski konto na Twitterze założył w kwietniu
Witold Waszczykowski konto na Twitterze założył w kwietniu (East News, Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER)
WP

"Dziś na rejsowy lot do Brukseli LOT podstawił samolot tanich linii litewskich Get Jet" - napisał na Twitterze Witold Waszczykowski. Okazało się, że były minister stał się "ofiarą" tej sytuacji. "Skandaliczne warunki lotu dla osób, które nie lecą tam na wakacje lecz do pracy" - podkreślił.

Internauci zareagowali. Próżno jednak szukać w komentarzach słów zrozumienia dla polityka. Użytkownicy Twittera drwią, że to przykład tego, jak praca europosła jest ciężka. Za brak skromności oberwało się też całemu PiS-owi.

"To było zderzenie z codziennym życiem ludzi, których minister chciałby reprezentować w Brukseli" - wytłumaczył Waszczykowskiemu dziennikarz Bartłomiej Derski.

WP

Swojego komentarza dodać nie omieszkał Tomasz Lis. "Ciężki kawałek chleba ta Bruksela" - napisał. Głos w sprawie zabrała też Ludmiła Kozłowska, o której znowu zrobiło się głośno z powodu kontrowersyjnych wniosków z mołdawskiego raportu.

"Nie pojmę tego dramatu"

"To według pana posłowie PiS-u muszą mieć lepsze warunki do lotu niż 'szare ludziki w Polsce'? Coraz bliżej do Wschodu... do Kazachstanu. W Nur-Sułtanie by pana zrozumieli posłowie. W Brukseli odradzam takie teksty" - zaznaczyła.

WP

Zobacz także: „Aktorstwo to jego atut”. Były wiceszef MSZ wymienia zalety nowego prezydenta Ukrainy

Z kolei komentarz Macieja Laska mimo że nie zawiera opinii, jest bardzo wymowny. Były przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych podał Waszczykowskiemu dane do kontaktu z Komisją Ochrony Praw Pasażerów. Na tym nie koniec.

"Tym na wakacje powinny przysługiwać tylko miejsca stojące!" - napisał dziennikarz Artur Bartkiewicz. "Zastanawiam się co oznaczają skandaliczne warunki lotu.... Ale pewnie jako osoba latająca niemal wyłącznie tanimi liniami nie pojmę tego dramatu" - to natomiast słowa Agnieszki Burzyńskiej.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP