Trwa ładowanie...

Wisła Malinka. Ośrodek narciarski zaprasza na zajęcia

W weekend otworzono w Beskidach pierwszy ośrodek narciarski. Pracownicy ośrodka zapraszają na zajęcia sportowo-edukacyjne, które odbywają się na śniegu.
Share
Stok narciarski
Stok narciarskiŹródło: PAP, Fot: Darek Delmanowicz
d3pnnht

W weekend otworzono pierwszy ośrodek narciarski w Beskidach. W Wiśle-Malince uruchomiono Ośrodek Narciarski Klepki. Od godziny 16 w piątek można tu jeździć na nartach i snowboardzie. Klienci przy kasie muszą jednak podpisać oświadczenie, że biorą udział w "rekreacyjnym kursie jazdy na nartach i snowboardzie".

Pierwszy Ośrodek Narciarki otwarty

Właściciele Ośrodka Narciarskiego Klepki w Wiśle zapraszają wszystkich chętnych na zajęcia sportowo-edukacyjne. "Rekreacyjny kurs jazdy na nartach i snowboardzie" odbywa się także w sobotę i niedzielę od 8 do 21. Każdy, kto chciałby poczuć klimat białego szaleństwa, powinien wypełnić tylko odpowiednie oświadczenie przy kasie.

d3pnnht

Rozmowa wielkich mistrzów. W skokach czegoś takiego jeszcze nie było

Koronawirus. Otwarte stoki w Szwajcarii. Relacja Aleksandra Kwaśniewskiego

Pracownicy ośrodka wyjaśniają, że świadczą taką usługę w formie działalności gospodarczej, którą określa kod PKD 85.51.Z – pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Prowadzenie działalności pod takim kodem PKD nie jest zabronione, robi to już m.in. ośrodek Szwajcaria Bałtowska w województwie świętokrzyskim.

d3pnnht

W ramach "kursu", który oferuje ośrodek, do dyspozycji gości na stoku mają być także instruktorzy. Organizatorzy zapewniają, że działają w ścisłym reżimie sanitarnym i że w przypadku zwiększonej liczby chętnych do odbycia kursu w terminie sobotnio-niedzielnym - gdy tylko liczba kursantów będzie zbyt duża - wejście na teren obiektu może zostać czasowo ograniczone.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3pnnht

Podziel się opinią

Share
d3pnnht
d3pnnht
Więcej tematów