Trwa ładowanie...
d1t2gwn

Wirtualna Sawa oprowadzi dzieci po Warszawie

W środę władze stolicy uruchamiają witrynę internetową poświęconą Warszawie i adresowaną do najmłodszych mieszkańców stolicy.

d1t2gwn
d1t2gwn

Witaj młody przyjacielu! Nazywam się Sawa i będę Twoim przewodnikiem po serwisie. Będziesz się mógł dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy o Warszawie - tak wita przewodniczka po serwisie.

Wśród użytkowników Internetu jest bardzo wiele dzieci. Władze stolicy chciały stworzyć coś specjalnie adresowanego do dzieci i młodzieży, co pozwoli im zainteresować się tematami warszawskimi, pokazać to, co robi samorząd warszawski - powiedział Tomasz Siemoniak, wiceprezydent Warszawy.

Odwiedzający Witrynę Małego Warszawiaka mogą poznać legendy warszawskie, dowiedzieć się jaki Warszawa ma hejnał, a pod hasłem "czy wiesz, że" - dowiedzieć się np. że Warszawa ma 358 szkół podstawowych. Serwis zawiera elementy, które pomogą rozwijać umiejętności np. plastyczne lub mogą być pomocne w nauce.

Siemoniak dodał, że władze starają się, aby była to strona edukacyjna, ale również, aby reklamowała Warszawę wśród dzieci i młodzieży przyjeżdżających do stolicy.(kil)

d1t2gwn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t2gwn
Więcej tematów