Trwa ładowanie...
Kamil Zajęcki
21-12-2017 10:30

Wigilia radnych w Zielonej Górze. Na spotkaniu "objawił się" nowy aniołek Kaczyńskiego

Radni z Zielonej Góry zebrali się na opłatku, by złożyć sobie życzenia świąteczne. Byłoby to zwykłe spotkanie, gdyby nie obecność radnej PiS Eleonory Szymkowiak, która przybyła na opłatek w prawdziwie anielskiej kreacji.

Wigilia radnych w Zielonej Górze. Na spotkaniu "objawił się" nowy aniołek KaczyńskiegoŹródło: Twitter
d3znvq7
d3znvq7

Zdjęcia radnej PiS stały się prawdziwym hitem sieci. W zaledwie kilka godzin udostępniło je w mediach społecznościowych kilkuset internautów, a dziesiątki kolejnych żartobliwie je komentowały. Na swoim oficjalnym profilu zamieścił je również poseł PO Krzysztof Brejza, który nie oszczędził radnej uszczypliwości zauważając, że strój niebiański, "tylko wyraz twarzy taki nieanielski".

Jak się okazuje, tegoroczna kreacja Eleonory Szymkowiak nie była odosobnionym przypadkiem. Rada PiS bardzo ceni sobie anielskie przebrania, czego dowodem może być podobny strój, w którym zaprezentowała się podczas sesji Rady Miasta w styczniu 2016 roku.

Szymkowiak jest radną Zielonej Góry od 2002 roku. Poza sesjami miejskimi działa w ramach Komisji ds. Rodziny, gdzie pomaga rodzinom w trudnych sytuacjach życiowych i dzieciom niepełnosprawnym.

d3znvq7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3znvq7
Więcej tematów