ycipk-3xz7ee
ycipk-3xz7ee

Więzienie za romans z szefem

Posiadająca obywatelstwo RPA córka brytyjskiego inżyniera, została skazana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na trzy miesiące aresztu za rzekomy romans ze swoim szefem – informuje serwis internetowy „Daily Mail”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-3xz7ee

22-letnia Roxanne Hillier pracowała w sklepie z akcesoriami do nurkowania, którego właścicielem jest obywatel ZEA. Hillier spała w pomieszczeniu nad sklepem, gdy do pokoju wdarła się lokalna policja i aresztowała ją za rzekomy romans z szefem, który w tym czasie znajdował się na dole. Została również oskarżona o przebywanie z nim w jednym pomieszczeniu.

Kobieta poddała się „upokarzającemu” badaniu, które dowiodło, że nie miała żadnych kontaktów seksualnych ze swoim przełożonym, mimo to została uznana winną romansu. Również szef został skazany na sześć miesięcy aresztu, mimo iż zaprzeczył, że miał jakiekolwiek bliskie kontakty ze swoją pracownicą.

Sprawa 22-latki jest kolejnym przypadkiem zderzenia się z niezwykle konserwatywnym prawodawstwem w ZEA, gdzie nawet samo przebywanie kobiety z niespokrewnionym mężczyzną w jednym pomieszczeniu jest przestępstwem. W podobnej sytuacji znalazły się wcześniej dwie Brytyjki, które w Dubaju zostały skazane na kary więzienia za cudzołóstwo.

ycipk-3xz7ee
Polub WP Wiadomości
ycipk-3xz7ee
ycipk-3xz7ee