Trwa ładowanie...
d1vcy1u
Informacja prasowa

Wielka loteria w Alei Bielany. Pierwsze śródlosowanie już w ten weekend

Wraz z początkiem maja rozpoczęła się wielka loteria w centrum handlowym Aleja Bielany. Główną nagrodą w loterii jest własne mieszkanie przy Alei Piastów na terenie jednej z najpiękniejszych i najspokojniejszych dzielnic Wrocławia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielka loteria w Alei Bielany. Pierwsze śródlosowanie już w ten weekend
(Materiały prasowe)
d1vcy1u

Szczęśliwego właściciela poznamy 29 maja, ale już 14 maja o godzinie 17:00 odbędzie się pierwsze śródlosowanie, podczas którego będzie można wygrać między innymi telewizor, rower, walizkę czy męski garnitur.

Co zrobić by wygrać jedną z nagród których łączna wartość to ponad 255 tys złotych? Aby wziąć udział w jednym z trzech losowań, należy zrobić zakupy za minimum 50 złotych na terenie centrum handlowego Aleja Bielany (w tym w sklepach Alma, IKEA, Jula, Obi, Tesco i Jysk). Następnie, dowód zakupu zarejestrować w Punkcie Obsługi Loterii przy sklepie TK Maxx.

(fot. Materiały prasowe)
Podziel się

Od momentu zarejestrowania zgłoszenie bierze udział w każdym losowaniu - rejestrując się wcześniej zwiększamy więc swoje szanse na wygraną. Najbliższe losowanie odbędzie się w sobotę 14 maja o godzinie 17.00, także warto się pospieszyć, a weekend to idealna pora na zakupy. Można zarejestrować dowolną liczbę dowodów zakupu - im większa liczba zgłoszeń, tym większa szansa na wygraną! Wszyscy którzy wzięli udział w loterii muszą pamiętać, że warunkiem otrzymania zarówno mieszkania jak i nagród rozdawanych w trakcie śródlosowań jest obecność podczas losowania - szczęśliwy zwycięzca musi odebrać nagrodę osobiście, zaraz po ogłoszeniu jego nazwiska. Do kogo trafi telewizor, rower, czy walizka - odpowiedź poznamy już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00.

Dodatkowe informacje oraz regulamin loterii dostępny jest na stronie www.alejabielany.pl Życzymy powodzenia i udanych zakupów.

d1vcy1u

Podziel się opinią

Share

d1vcy1u

d1vcy1u
Więcej tematów