Trwa ładowanie...
d30fot9

Wielka Brytania: Ludzkie kości w skarpetkach z Primarka. Makabrycznego odkrycia dokonał klient

Wielka Brytania: Ludzkie kości w skarpetkach z Primarka. Na policję w Essex zgłosił się klient, który dokonał makabrycznego odkrycia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielka Brytania: Ludzkie kości w skarpetkach z Primarka. Makabrycznego odkrycia dokonał klient
Wielka Brytania: Ludzkie kości w skarpetkach z Primarka. Makabrycznego odkrycia dokonał klient (Wikimedia Commons CC BY, Fot: 淺藍雪)
d30fot9

Wielka Brytania - ludzkie kości w skarpetkach z Primarka

W Wielkiej Brytanii trwa dochodzenie w sprawie znalezienia w parze kupionych w Primarku skarpetki, ludzkich kości. Chociaż skarpetki zostały kupione 10 grudnia 2018 roku, incydent wyszedł na jaw dopiero na początku stycznia, gdy na policję w Essex zgłosił się zszokowany swym odkryciem klient. Wiadomo, że brytyjska policja dokładnie sprawdza fabrykę, w której wyprodukowano produkt, jego drogę na Wyspy oraz sam sklep. Nie ma wątpliwości co do tego, że znalezione w skarpetce kości są ludzkie. Nie wiadomo jednak, do kogo mogłyby należeć. Zdaniem rzecznika policji w Essex kości nie wydawały się nosić znamion świadczących o jakiejkolwiek przemocy lub urazach. Nie ma również wokół najmniejszych pozostałości skóry ani innych tkanek. Mimo wszystko do ustalenia wieku i pochodzenia kości, niezbędne będą kolejne badania.

Wielka Brytania – dochodzenie w sprawie ludzkich kości

W chwili obecnej detektywi we współpracy z dostawcami i sklepem kontynuują śledztwo. Wiadomo, w Primark potraktował sprawę niezwykle poważnie. Rzecznik sieci sklepów zapewnił, iż przeprowadzono już dochodzenie w fabryce dostawcy, gdzie wykonano skarpetki. Nie znaleziono jednak żadnych dowodów świadczących o tym, iż podobny incydent mógł mieć tam miejsce. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że kości zostały umieszczone w skarpetkach przez osobę z niewyjaśnionych przyczyn. Fabryka, którą przeszukano dostarcza towary wielu firmom i regularnie przechodzi stosowne kontrole.

d30fot9

Podziel się opinią

Share

d30fot9

d30fot9
Więcej tematów