Trwa ładowanie...
d3p0vp6

Wieliczka: znaleziono ciało młodego mężczyzny. Policja zatrzymała sześć osób

W niedzielę wieczorem, w miejscowości Rożnowa koło Wieliczki, policjanci dokonali makabrycznego odkrycia. Znaleźli ciało młodego mężczyzny z raną kłutą. W związku ze sprawą zatrzymano 6 osób. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną zabójstwa była kłótnia o dziewczynę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Rożnowej znaleziono ciało młodego mężczyzny z ranami kłutymi.
W Rożnowej znaleziono ciało młodego mężczyzny z ranami kłutymi. (flickr.com, Fot: Piotr Drabik)
d3p0vp6

Prokuratura jest w trakcie badania sprawy. Ofiara zabójstwa to 16-letni mieszkaniec Wieliczki. Policjanci, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce zbrodni podjęli akcję reanimacyjną, która niestety nie przyniosła skutku. W związku ze sprawą zatrzymano sześcioro mieszkańców powiatu wielickiego w wieku od 19 do 24 lat. Wśród nich jedna osoba podejrzewana jest o dokonanie zabójstwa. Policja jest w posiadaniu noża, którym dokonano zabójstwa.

Według nieoficjalnych informacji do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem. W jednym z budowanych domów w Rożnowej spotkała się grupa młodych ludzi. Po pewnym czasie dołączył do nich 16-latek, który na wejściu został pchnięty nożem. Obecni wynieśli rannego chłopaka na zewnątrz, gdzie po kilkunastu minutach zmarł.

Więcej szczegółów wkrótce.

Źródło: RMF FM

d3p0vp6

Podziel się opinią

Share
d3p0vp6
d3p0vp6
Więcej tematów