Trwa ładowanie...
d3cthn8

Większość weekendowych imprez w całej Polsce odwołana

Podczas weekendu w całej Polsce odwołana będzie większość festynów, koncertów i innych imprez o charakterze rozrywkowym. Jest to gest solidarności z ofiarami zamachu w USA.

Share
d3cthn8

W Warszawie Era GSM odwołała koncert z okazji pięciolecia działalności firmy. Główną gwiazdą koncertu, który miał odbyć się w sobotni wieczór na torach wyścigów konnych na Służewcu, miał być Lionel Richie. Wystąpić mieli także Kayah, Natalia Kukulska, De Mono i Lady Pank.

Zarząd stolicy i poszczególne gminy odwołały wszelkie festyny, pikniki i zaplanowane na weekend imprezy sportowe.

W Łodzi zrezygnowano m.in. z zaplanowanych na sobotę i niedzielę koncertów z okazji jubileuszu 45-lecia łódzkiego oddziału Telewizji Polskiej S.A.

d3cthn8

W Chorzowie nie odbędzie się też współorganizowany przez Centrum Informacyjne Rządu festyn "Unia Europejska - sami swoi", który planowany był na sobotę w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku. Planowano m.in. koncert Majki Jeżowskiej dla dzieci, krótkie rozmowy z ekspertami na temat Unii Europejskiej, występy magika, konkursy, wspólne śpiewanie piosenek. Wieczór miał zakończyć koncert Maanam i widowisko pirotechniczne.

W Siemianowicach Śląskich odwołano wszystkie imprezy rozrywkowe, w tym zaplanowany na najbliższą sobotę koncert "Jeszcze jedna taka noc, czyli Rock Noc" w Amfiteatrze Parku Miejskiego. Podczas koncertu miały wystąpić zespoły W.I.R., Stauros i Stachursky. (jask)

d3cthn8

Podziel się opinią

Share
d3cthn8
d3cthn8
Więcej tematów