Trwa ładowanie...
Wieczorne spotkanie u prezydenta. Andrzej Duda rozmawiał z parlamentarzystami PiS

Wieczorne spotkanie u prezydenta. Andrzej Duda rozmawiał z parlamentarzystami PiS

• Andrzej Duda spotkał się wieczorem z parlamentarzystami PiS • Prezydent wygłosił krótkie przemówienie • Apelował o zmniejszenie podziałów w społeczeństwie
Share
d33czfr

W noworocznym spotkaniu w Pałacu Prezydenckim wzięli udział m.in. premier Beata Szydło, prezes PiS Jarosław Kaczyński, szef klubu PiS Ryszard Terlecki, marszałkowie Sejmu i Senatu: Marek Kuchciński i Stanisław Karczewski. Prezydentowi towarzyszyła pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda i ministrowie Kancelarii Prezydenta.

Jak relacjonowali politycy PiS, przemówienie prezydenta nie było długie. Według rozmówców Andrzej Duda podkreślał konieczność starań, by podziały w społeczeństwie się zmniejszały. Miał także zaznaczyć, że dzięki zwycięstwu PiS może on realizować swoje obietnice wyborcze.

Podczas spotkania głos zabrał także szef klubu PiS.

Dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta Marek Magierowski mówił we wtorek, że spotkanie odbędzie się na prośbę posłów i senatorów PiS. Zaznaczył wtedy, że prezydent Duda jest także gotów spotkać się z przedstawicielami innych ugrupowań obecnych w parlamencie.

d33czfr

Podziel się opinią

Share
d33czfr
d33czfr
Więcej tematów