Trwa ładowanie...
daskpt0

Widziałeś tego mężczyznę? To on napadł na bank

Policjanci poszukują sprawcy wtorkowego napadu na placówkę bankową przy Al. Jerozolimskich w Warszawie. Po przesłuchaniu świadków zdarzenia i przejrzeniu zabezpieczonego do sprawy monitoringu powstał rysopis mężczyzny.
Share
Widziałeś tego mężczyznę? To on napadł na bank
Źródło: Policja.pl
daskpt0

Do napadu doszło we wtorek kilka minut po 15.00. Napastnik przedmiotem przypominającym broń zastraszył pracowników lokalu i zażądał wydania pieniędzy, a następnie uciekł z gotówką.

Rysopis sprawcy: wiek około 26-28 lat, wzrost 180-185 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, kręcone, śniada cera, oczy ciemne. Mężczyzna był ubrany w jasnobeżową kurtkę z kapturem, czarne spodnie. Na głowie miał czapkę z dzianiny w kolorach brązu i beżu oraz szalik, którym zakrył twarz.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości lub miejsca pobytu sprawcy napadu, proszeni są o kontakt z Wydziałem dw. z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw KSP tel. 0 22 603-65-59 lub 0 22 603-63-52. Informacje można też przekazać na nr 997 lub 112. Policja zapewnia anonimowość.

daskpt0

Podziel się opinią

Share
daskpt0
daskpt0
Więcej tematów