Trwa ładowanie...
d2cleux

Wichury demolowały domy. Jolanta Szczypińska cieszy się... z ocalałego krzyża

Zaskakujący komentarz posłanki PiS wywołał burzę komentarzy. Jolanta Szczypińska odniosła się na Twitterze do zdjęcia, które przedstawia krzyż stojący przed zdewastowanym przez wichurę domem. Polityk napisała, że "wśród ogromu zniszczeń" widziała wiele ocalałych kapliczek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wichury demolowały domy. Jolanta Szczypińska cieszy się... z ocalałego krzyża
(PAP, Twitter)
d2cleux

Zdjęcie udostępniła na Twitterze Anna Gańska-Lipińska. Widać na nim krzyż stojący obok zniszczonego przez nawałnice domu. "Wymowne", opisuje fotografię Lipińska. Widok skomentowała Szczypińska. - Widziałam bardzo wiele krzyży przydrożnych i kapliczek, wśród ogromu zniszczenia - napisała posłanka PiS. - Drzewa i słupy energ. leżały a krzyże i kapliczki ocalały.

   Twitter
(Twitter)

Tweeta udostępnił na Facebooku Adrian Chmielarz. - Ale czego to ma dowodzić? - zastanawia się producent gier wideo. - Że Bóg sobie pomyślał, że generalnie rozpierdzieli gościom chatę i zostawi ich bez dachu nad głową, ale krzyż zostawi? - dopytuje, po czym ironizuje: - I jakie wnioski z tego trzeba wysnuć? Że wystarczy teraz powiesić krzyż na każdym drzewie w Polsce i po kłopocie?

W podobnym, choć często bardziej wulgarnym tonie wypowiadają się komentujący wpis Chmielarza. Nie brakuje kpin z religijności Polaków i linków do artykułów o śmiertelnych wypadkach spowodowanych przez... spadające krzyże. Także komentujący tweet Szczypińskiej ostro go krytykują. - Ocalił kapliczki i krzyże, a zabił dwie nastolatki - odpowiedziała jedna z użytkowniczek Twittera.

d2cleux

Zobacz też: Nawałnice nad Polską

d2cleux

Podziel się opinią

Share
d2cleux
d2cleux