Trwa ładowanie...
d8x3g1u

Wesoły kierowca ze stolicy znów może rozbawiać pasażerów

Atmosfera podczas kursów obsługiwanych przez wesołego kierowcę była przyjazna i niestandardowa. Jednak przełożeni, dowiedziawszy się o jego aktywności zdecydowali się na przeniesienie go na mniej reprezentacyjną linię oraz udzielili napomnienia. Również inni kierowcy, w dużej mierze nie rozumieli zachowania swojego kolegi po fachu uznając, że takim zachowaniem świadomie deprecjonuje ich zawód.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wesoły kierowca ze stolicy znów może rozbawiać pasażerów
(WawaLove.pl)
d8x3g1u

Jednak teraz okazało się, że sympatia warszawiaków znowu wzięła górę. Robert Chilmończyk nie tylko powrócił na obsługiwaną wcześniej linię 509 (Gocław - Nowodwory), ale też odzyskał mikrofon dzięki któremu będzie mógł dbać o poprawę humoru pasażerów. Nieoficjalnie wpływ na taką decyzję mógł mieć także materiał publicystyczny w dzienniku Tagesschau, który w samych superlatywach odnosił się do wesołego kierowcy ze stolicy. Pisaliśmy o tym tutaj.

Robert Chilmończyk zasłynął niebanalnymi komentarzami m.in. podczas prowadzenia autobusu linii 509. - Teraz przed nami jeden z najważniejszych przystanków - Dworzec Wileński. Dogodne miejsce do przesiadki do bardziej normalnych środków komunikacji miejskiej, do świata ciszy.... no nie, znowu czerwone światło dla moich VIPów - to jeden z jego komentarzy.

d8x3g1u

Podziel się opinią

Share

d8x3g1u

d8x3g1u
Więcej tematów