nadwaga
13-02-2017 (15:00)

Waży PÓŁ TONY i w końcu trafiła do szpitala. Z pomocą ciężarówki i dźwigu

36-letnia Egipcjanka to najcięższa żyjąca kobieta na świecie, która pod tym względem jest rekordzistką Guinnessa. Z powodu swojej gigantycznej otyłości nie wychodziła z domu przez 25 lat. W końcu dzięki pomocy internautów udało się zebrać pieniądze na jej leczenie. Kobieta została przewieziona do szpitala ciężarówką, a na salę wniósł ją z cały łóżkiem specjalnie do tego skonstruowany dźwig.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Waży PÓŁ TONY i w końcu trafiła do szpitala. Z pomocą ciężarówki i dźwigu
(Twitter.com(@Wishfmradio))

Eman Ahmed Abd El Aty pochodzi z biednej rodziny, której nie było stać na sfinansowanie kosztowych zabiegów. Z pomocą przyszedł Muffazal Lakdawala, lekarz słynący z chirurgicznego usuwania otyłości, który zorganizował internetową zbiórkę pieniędzy. Dzięki niej Egipcjanka zostanie poddana licznym operacjom w szpitalu w Bombaju i spędzi tam pół roku, będąc pod stałą obserwacją lekarzy specjalistów, którzy chcą w 3,5 zredukować jej wagę o 100 kilogramów.

Ważąca pół tony kobieta już w wieku 11 lat zaczęła cierpieć na problemy z tarczycą. Przez to jej metabolizm zaczął szwankować i zaczęła szybko pojawiać się duża nadwaga. Obecnie lekarze stwierdzili u niej m.in. cukrzycę typu 2, obrzęk limfatyczny, nadciśnienie i dnę moczanową.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.