Trwa ładowanie...

Zwierzęta pozują do kalendarza i proszą o pomoc

Kupując go można wesprzeć bezdomne czworonogi – te, które w nim wystąpiły i wiele innych.

Zwierzęta pozują do kalendarza i proszą o pomoc
d1y3yu3
d1y3yu3

12 miesięcy i 12 wyjątkowych zdjęć, do których pozowali niezwykli modele, między innymi Łatka i Puszek z warszawskiego schroniska „Na Paluchu” , a także inne zwierzaki – podopieczni Fundacji Azylu Pod Psim Aniołem i Fundacji Animal Security. Tak wygląda charytatywny kalendarz dlaSchroniska.pl, którego pierwsza edycja właśnie trafiła do sprzedaży. Posłuży on nie tylko do celów praktycznych. Kupując go można wesprzeć bezdomne czworonogi – te, które w nim wystąpiły i wiele innych.

By pomagać schroniskom, wystarczy chcieć, bo możliwości jest wiele – przekonują ich pracownicy i wolontariusze. Teraz cegiełkę na rzecz bezdomnych psów i kotów można dołożyć dzięki charytatywnemu kalendarzowi dlaSchroniska.pl. – Liczymy na to, że zarówno te zwierzaki z naszej fundacji, które w nim wystąpiły, jak i inni nasi podopieczni jak najszybciej znajdą nowy dom. Zachęcamy do adopcji wszystkich tych, którzy mogą sobie na to pozwolić. Jednocześnie podkreślamy, że nawet jeśli ktoś nie może przygarnąć psa czy kota pod swój dach, może zrobić dla nich wiele dobrego w inny sposób. Dlatego właśnie włączyliśmy się w ten projekt – mówi Mariusz Tauber z Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.

Kupując charytatywny kalendarz dlaSchroniska.pl można pomóc jednemu z kilkudziesięciu schronisk i fundacji z całej Polski, które biorą udział w tej inicjatywie. – Każdy może dokładnie wskazać, który podmiot chce w ten sposób wesprzeć. Zysk ze sprzedaży kalendarzy będzie przeznaczany na zakup produktów potrzebnych przebywającym pod jego opieką zwierzętom. Będą to przede wszystkim dobrej jakości karmy, środki czystości, akcesoria pielęgnacyjne, legowiska, miski, smycze i obroże – tłumaczy Michalina Zabłocka, koordynatorka akcji dlaSchroniska.pl.

d1y3yu3

Zwierzakom, które wystąpiły w kalendarzu, a także innym bezpańskim czworonogom już od ponad roku można pomagać dzięki akcji dlaSchroniska.pl i stworzonej na jej potrzeby platformie internetowej. Za jej pomocą każdy z nas już za kilka złotych może wygodnie, bo przez internet, ufundować bezdomnemu psu, kotu, a nawet królikowi czy śwince morskiej dokładnie to, czego dany pupil potrzebuje. – Co miesiąc trafiają do nas fundowane przez internautów dary o wartości nawet kilku tysięcy złotych. Gorąco za nie dziękujemy – mówi Emilia Kaczmarek z Fundacji Animal Security.

Charytatywne kalendarze dlaSchroniska.pl można kupić w cenie 19,90 zł w internetowym sklepie zoologicznym NaszeZoo.pl.

d1y3yu3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1y3yu3
Więcej tematów