Trwa ładowanie...

Zostań wolontariuszem na 9. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Żydowskie Motywy

Zgłoszenia przyjmowane są do 9 kwietnia

Zostań wolontariuszem na 9. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Żydowskie Motywy
d2txqnx
d2txqnx

Lubisz sztukę filmową? Interesuje Cię tematyka żydowska? Cenisz sobie towarzystwo młodych i aktywnych ludzi? Chcesz poznać ciekawych twórców i artystów z polski i zagranicy? Jeśli na powyższe pytania odpowiadasz twierdząco, wspołpracuj przy tworzeniu ważnego wydarzenia kulturalnego, jakim jest* 9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Żydowskie Motywy (23-28 kwietnia, warszawskie kino Muranów).* Zgłoszenia będą przyjmowane do 9 kwietnia 2013.

Aby zostać wolontariuszem na festiwalu wystarczy wypełnić ankietę i wysłać ją na adres wolontariat@jewishmotifs.org.pl . Pomoc przy festiwalu daje możliwość zdobycia nowych umiejętności w dziedzinie obsługi gości, kontaktów z mediami, oraz pozwala zobaczyć „od kuchni” jak powstają tego typu wydarzenia kulturalne.Wszyscy wolontariusze uczestniczący w pracach przy festiwalu mogą otrzymać zaświadczenia o odbytym wolontariacie (praktykach).****

Zadania (do wyboru) dla wolontariuszy to:
- obsługa gości
- obsługa plebiscytu publiczności
- obsługa seansów
- obsługa informacji festiwalowej

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Żydowskie Motywy jest jednym z największych w Europie przeglądów światowego kina żydowskiego. Na festiwalu prezentowane są filmy nadesłane z kilkunastu krajów wyprodukowane w ciągu trzech ostatnich lat. Widzowie warszawskiego kina Muranów zobaczyć mogą zarówno filmy dokumentalne jak i animacje czy filmy fabularne. Na Żydowskich Motywach często oprócz prac uznanych już twórców filmu prezentowane są prace debiutantów w tym, studentów szkół filmowych (nie tylko z Polski).

d2txqnx

Więcej informacji i ankietę dla wolontariuszy znajdziecie na stronie festiwalu .

d2txqnx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2txqnx
Więcej tematów