Trwa ładowanie...

Zostań cheerleaderką Warsaw Eagles!

Casting już jutro, 6 lutego. Cztery osoby na jedno miejsce! (zdjęcia)

Zostań cheerleaderką Warsaw Eagles!
d3yxbr7
d3yxbr7

6 lutego o 17.00 w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie rozpocznie się casting na cheerleaderki do zespołu Warsaw Eagles Bell Arto. O jedno miejsce w tanecznej dziesiątce walczyć będą co najmniej cztery dziewczyny!

Grupa taneczna Bell Arto zaczęła współpracę z drużyną futbolu amerykańskiego Warsaw Eagles w 2012 roku. Dziewczęta występowały w przerwach meczów oraz podczas różnych imprez organizowanych przez warszawską drużynę, (w tym mecz Euro-American Challenge 1 września na Stadionie Narodowym w Warszawie).

Komisja wybierze 10 cheerleaderek do ścisłej czołówki Warsaw Eagles Bell Arto, a także 4 tancerki rezerwowe. Dziewczęta, które kochają taniec i nie boją się treningów, mogą spróbować swoich sił w układzie grupowym lub w minutowej solówce. W jury zasiądzie Aneta Bałon (przewodnicząca jury), menedżerka Bell Arto, zawodowa tancerka i instruktorka oraz menedżer Warsaw Eagles Jacek Śledziński i Marta Raczek, dziennikarka telewizyjna.

d3yxbr7

Jurorzy przewidują - oprócz tańca - zadania specjalne i krótką rozmowę z uczestniczkami castingu. Kto chce kibicować dziewczętom - może przyjść do AWF ( ul. Marymoncka 34) w środę, o godz. 17.00.

Zobaczcie zdjęcia warszawskich cheerleaderek!

d3yxbr7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yxbr7
Więcej tematów