Trwa ładowanie...

Zobacz, jak wyglądał atak na klub "Chmury" [Wideo]

Nocne burdy na dramatycznym nagraniu.

Zobacz, jak wyglądał atak na klub "Chmury" [Wideo]
d3syfsv
d3syfsv

Latające stoły, krzesła i kamienie. Atak na klub "Chmury" na Pradze Północ wyglądał dramatycznie. Publikujemy nagranie, na którym widać, jak w ciągu kilkudziesięciu sekund lokal został całkowicie zdemolowany.

Na monitoringu widać, jak wygląda sytuacja przed klubem i w jego wnętrzach. Kamery zarejestrowały, jak przed klubem zaczynają gromadzić się zamaskowani mężczyźni. W pewnej chwili zaczęli rzucać w lokal kamieniami i racami. Wybite zostały szyby w oknach i drzwiach.

W środku momentalnie robi się siwo od dymu. Klienci lokalu stworzyli prowizoryczną barykadę, aby uchronić się przed skutkami ataku. Po kilku minutach na miejsce przyjechali policjanci i strażacy.

Według relacji świadków mężczyźni, którzy zaatakowali klub, byli kibolami Legii Warszawa. W środku lokalu bawili się z kolei sympatycy Ajaksu Amsterdam.

d3syfsv

Przypomnijmy, że w ataku nikt nie został poszkodowany. Policja jednak wciąż nie zatrzymała w tej sprawie ani jednej osoby. Funkcjonariusze apelują o pomoc do wszystkich świadków, które mogą znać więcej szczegółów zdarzenia.

Źródło: Youtube/Wawalove.pl

d3syfsv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3syfsv
Więcej tematów