Trwa ładowanie...

Zmiany na trasie SKM

Są związane z pracami torowymi, prowadzonymi na odcinku Warszawa Zachodnia – Pruszków.

Zmiany na trasie SKM
dbduowp
dbduowp

Do 31 lipca, na linii pruszkowskiej, czterokrotnie zmieni się organizacja ruchu kolejowego. Równolegle będą wprowadzane zmiany w kursowaniu zastępczej linii autobusowej ZS1.

Do 20 lipca
Większość pociągów SKM S1 będzie kursowała na trasie skróconej – do i z Piastowa. Pociągi będą korzystały z toru 3 (standardowo przeznaczonego dla ruchu w kierunku Pruszkowa). Przesiadka pomiędzy pociągami SKM dojeżdżającymi i odjeżdżającymi z Piastowa a autobusami do i z Pruszkowa jest możliwa m.in. na przystanku Warszawa Ursus Niedźwiadek. Rozkłady jazdy wybranych pociągów i autobusów zostały zsynchronizowane (z uwzględnieniem czasu przejścia pomiędzy peronem kolejowym i przystankiem autobusowym), jednak ze względu na zmienne warunki ruchu kolejowego i drogowego podczas przesiadek mogą występować utrudnienia.

Pozostałe pociągi SKM S1 do Pruszkowa oraz Kolei Mazowieckich do i z Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa i Skierniewic kursują po torze 4 (standardowo przeznaczonym dla ruchu w kierunku Warszawy).

Dla części pociągów Kolei Mazowieckich obowiązuje trasa z pominięciem stacji na odcinku Warszawa Zachodnia – Grodzisk Mazowiecki.

dbduowp

Autobusy zastępcze Kolei Mazowieckich kursują na odcinku Piastów – Pruszków – Grodzisk Mazowiecki. Ostatni kurs będzie realizowany na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Pruszków – Warszawa Zachodnia.

Od 21 do 23 lipca
Do około godziny 21.00 pociągi SKM S1 oraz pociągi Kolei Mazowieckich będą w obu kierunkach kursowały po torze 3 (standardowo przeznaczonym dla ruchu w kierunku Pruszkowa).

23 lipca, po godzinie 21.00 zostanie przywrócony standardowy ruch pociągów po obu torach.
Część pociągów Kolei Mazowieckich będzie pomijała stacje na odcinku Warszawa Zachodnia – Grodzisk Mazowiecki.

Zastępcza linia autobusowa ZS1 do 23 lipca – będzie kursowała codziennie. W dni powszednie, w godzinach porannego szczytu komunikacyjnego, autobusy będą podjeżdżały na przystanki co około 20 minut, a w pozostałych godzinach i dni świąteczne co około 30 – 40 minut.

dbduowp

Autobusy linii ZS1 zatrzymują się przy stacjach kolejowych: Pruszków, Piastów, Warszawa Ursus Niedźwiadek, Warszawa Ursus, Warszawa Aleje Jerozolimskie i Warszawa Zachodnia.

Od 24 do 27 lipca
Część pociągów Kolei Mazowieckich, w związku z pracami torowymi na odcinku Pruszków – Grodzisk Mazowiecki, będzie kursowała według zmienionego rozkładu jazdy.

Od 28 do 31 lipca
Pociągi SKM i KM, w godzinach 10.00 – 14.30, w obu kierunkach będą korzystały z toru 3 (standardowo przeznaczonego dla ruchu w kierunku Pruszkowa).

Zastępcza linia autobusowa ZS1, od 24 do 31 lipca będzie kursowała w dni powszednie, w godzinach szczytu komunikacyjnego.

dbduowp

Autobusy linii ZS1 zatrzymują się przy stacjach kolejowych: Pruszków, Piastów, Warszawa Ursus Niedźwiadek, Warszawa Ursus, Warszawa Aleje Jerozolimskie i Warszawa Zachodnia.

dbduowp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbduowp
Więcej tematów