Trwa ładowanie...

Zmiany na Trasie AK od poniedziałku

Przebudowa Trasy AK potrwa aż dwa lata. Ruszają przygotowania do zamknięcia dla ruchu połowy mostu gen. S. Grota-Roweckiego, zwężone będą jezdnie Trasy Armii Krajowej i Wisłostrady

Zmiany na Trasie AK od poniedziałku
d2wi354
d2wi354

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozpoczęła przebudowę Trasy Armii Krajowej wraz mostem gen. S. Grota-Roweckiego do parametrów drogi ekspresowej S8. Zamknięte są już trzy łącznice trasy z ul. Modlińską i Wisłostradą, trwa ich rozbiórka.

Od 8 listopada od godz. 22:00 rozpocznie się najtrudniejsza część remontu - zamknięte zostaną kolejne estakady łączące trasę z ul. Modlińską i Jagiellońską oraz Wisłostradą, północna jezdnia mostu gen. S. Grota-Roweckiego oraz zwężony odcinek trasy od ul. Gwiaździstej do Powązkowskiej. Na moście i na trasie kierowcy będą wtedy mieli po dwa pasy ruchu w każdym kierunku.

d2wi354

Duże zamknięcie poprzedzi kilka mniejszych zmian w organizacji ruchu potrzebnych do budowy przewiązek pomiędzy jezdniami, które potem posłużą do przekładania ruchu z jednej jezdni na drugą:****

W dniach 28-31 października (poniedziałek-czwartek) 2013 r. pomiędzy godz. 22:00 a 05:00 obydwie jezdnie Trasy AK zostaną zwężone o skrajne lewe pasy ruchu na długości ok. 100 m na wysokości węzła Wisłostrada oraz na wysokości węzła Modlińska.

W dniach 29-31 października (wtorek od godz. 10:00 – czwartek do godz. 13:00) 2013 r. obydwie jezdnie Wisłostrady zostaną zwężone o skrajne lewe pasy ruchu na długości ok. 100 m na wysokości Trasy AK. Przejezdne będą po dwa pasy ruchu w każdym kierunku.

Szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie www.ztm.waw.pl

d2wi354
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wi354
Więcej tematów