Trwa ładowanie...

Zmiany na trasach Toruńskiej i AK

Warszawiacy muszą być przygotowani na zwężenie jezdni i zamknięcie estakady

Zmiany na trasach Toruńskiej i AK
d46ourc
d46ourc

Od poniedziałku do piątku (13 – 17 lipca) w godz. 22.00 – 6.00 zwężana do jednego pasa ruchu będzie jezdnia główna Trasy Armii Krajowej przy wiaduktach na ul. J. Słowackiego. Prace rozpoczną się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zamknięte zostaną wówczas prawe pasy ruchu w kierunku al. Prymasa Tysiąclecia oraz w kierunku Mostu gen. S. Grota-Roweckiego. Ten manewr zostanie powtórzony w nocy z wtorku na środę.

W nocy ze środy na czwartek (z 15 na 16 lipca) oraz z czwartku na piątek (z 16 na 17 lipca) zamknięte zostaną środkowe pasy ruchu w kierunku al. Prymasa Tysiąclecia oraz w kierunku Mostu gen. S. Grota-Roweckiego.

Przez całą noc z wtorku na środę zamknięta będzie także estakada wjazdowa na Trasę Toruńską z ul. Jagiellońskiej w kierunku Marek. To utrudnienie w ruchu będzie związane z betonowaniem na obiekcie prowadzącym ruch z trasy głównej w kierunku Tarchomina. Wjazd na trasę w stronę Marek będzie możliwy przez pętlę autobusową i estakadę prowadzącą z ul. Modlińskiej z Białołęki na wschód.

W poniedziałek rano zwężony zostanie prawy pas jezdni wschodniej ul. Modlińskiej na długości ok. 350 m, za ul. Elektronową. Ruch w stronę Tarchomina będzie prowadzony dwoma pasami. Zamknięty zostanie wjazd z ul. Modlińskiej do centrum handlowego przez rondo oraz wyjazd w kierunku Tarchomina.

d46ourc

Wjazd i wyjazd z ul. Elektronowej pozostanie bez zmian. Przystanek autobusowy w kierunku Tarchomina zostanie przeniesiony przed ul. Elektronową. Wykonawca remontu Trasy AK aż do 14 sierpnia będzie prowadził na tym odcinku prace brukarskie i branżowe.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przebudowuje Trasę AK do parametrów drogi ekspresowej S8. Prace budowlane trwają na całym odcinku drogi – od ul. Modlińskiej do Powązkowskiej. Samochody jeżdżą w obydwu kierunkach wyremontowaną już północną nitką trasy a ekipy budowlane weszły na część południową.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu można znaleźć na stronie internetowej www.infoulice.um.warszawa.pl

d46ourc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46ourc
Więcej tematów