Trwa ładowanie...

Zlot foodtrucków w Modlinie i Dni Otwarte Lotniska

"Odlotowa Majówka". Burgery, zapiekanki, przysmaki z grilla, pierożki, ryby, kiełbaski, kołacze, naleśniki, makarony, pizze, wafle, ciastka i wiele wiele innych

Zlot foodtrucków w Modlinie i Dni Otwarte Lotniska
d1m0ibp
d1m0ibp

Po spektakularnym Starcie Sezonu przy Stadionie Narodowym Żarcie Na Kółkach szykuje nowy zlot, tym razem w bardziej nietypowym miejscu...* Kolejne spotkanie ze street foodem odbędzie się na Lotnisku Warszawa Modlin w dniach 1-3 maja. Do tego w tym czasie będą miały miejsce Dni Otwarte Lotniska.*

Na miejscu ustawi się 25 samochodów z bardzo różnorodnym menu, będą oczywiście burgery, ale obok nich również zapiekanki, przysmaki z grilla, pierożki, ryby, kiełbaski, kołacze, naleśniki, makarony, pizze, wafle, ciastka i wiele wiele innych - słowem kuchnia z całego świata poprzez wszystkie kontynenty! A Warszawa Modlin do tego wszystkiego szykuje bogaty program dodatkowych atrakcji: oprócz niezwykle ciekawych wycieczek po lotnisku będzie można między innymi zwiedzić wnętrze wozu strażackiego, spotkać sokolnika w towarzystwie oryginalnych ptaków, czy porozmawiać ze strażą graniczną o tym, jakimi sposobami wykrywają materiały wybuchowe.

W gronie najciekawszych food trucków znajdą się: Bart Burger, Burger na kółkach, Burger Slow Food, Buugrill, Carnitas Food Truck, ĆwierćPizza, Fabryka frytek, Fresh Bike, Good Luck Grill Food Truck, JAKIE TACO, Kingston Town Patty, La Caféine, LosPlackos FT, Lubish Langosh, Mafiosso Food Truck, Naleśnikarnia MCAFE, Noodle w Pudle Pepe Crepe, Rybkodajnia, Tradycyjne Kołacze Węgierskie, Waffiezz, Wurst Kiosk, Zapiekane Zapiekanki, Zapiekanka Snack Bus. Zlot będzie miał miejsce w godzinach 12:00-20:00.

Żarcie Na Kółkach zrodziło się latem 2013 i miało być pomysłem jednorazowym, wakacyjnym w odpowiedzi na tętniące życiem tereny warszawskiej Wisły oraz gigantyczną popularność wozów z jedzeniem w naszym mieście. Realizacja tego projektu przerosła oczekiwania organizatorów oraz samych uczestników i spotkała się z tak ciepłym odbiorem oraz ogromną frekwencją gości, że projekt przerodził się w jedyny obecnie cykliczny event foodtruckowy.* Ostatnie wydarzenie przy Stadionie Narodowym jest największym wydarzeniem foodtruckowym w naszej części Europy i pierwszym festiwalem skupiającym wyłącznie mobilne gastronomie w Polsce.* Żarcie Na Kółkach działa również pod Pałacem Kultury, nad Wisłą, oraz w innych miejscach Warszawy.

d1m0ibp
d1m0ibp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m0ibp
Więcej tematów