Trwa ładowanie...

Zlikwidowano wielką plantację marihuany!

318 krzewów konopi i ponad 10 kilogramów gotowego suszu! (wideo)

Zlikwidowano wielką plantację marihuany!
d1khtfv
d1khtfv

Funkcjonariusze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za nielegalną uprawę konopi. Plantacja znajdowała się w jednorodzinnym domu na terenie Magdalenki. W lokalu ujawniono również ponad 10 kilogramów gotowego suszu oraz sprzęt niezbędny do uprawy marihuany.

Policyjna akcja miała miejsce w podwarszawskiej Magdalence. Funkcjonariusze zajmujący się walką z przestępczością narkotykową KSP wspólnie z policjantami z Piaseczna weszli do domu jednorodzinnego, gdzie zastali obywatela Polski i obywatela Wietnamu. W pomieszczeniach na terenie posesji znaleziono 318 krzewów konopi, ponad 10 kilogramów gotowego suszu oraz specjalistyczny sprzęt wykorzystywany przy uprawie tych roślin, między innymi: lampy grzewcze, wentylatory i rozdzielnie prądu. Działania podjęto dzięki czujności pracowników firmy dystrybuującej energię elektryczną, którzy ujawnili tam nielegalny pobór prądu.

Zebrane krzewy zostaną teraz poddane ekspertyzie, a następnie zniszczone. 32 latek został aresztowany przez Sąd na trzy miesiące, a wobec 33 latka Sąd zastosował dozór. Za uprawę konopi grozić im może nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Zobaczcie wideo!

d1khtfv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1khtfv
Więcej tematów