Trwa ładowanie...

zaWody warszawskie - wakacyjna gra miejska

Zabawa startuje 1 lipca i potrwa do końca sierpnia. Udział w zabawie bezpłatny!

zaWody warszawskie - wakacyjna gra miejska
d1wmvhf
d1wmvhf

Podczas mglistego świtu, spacerując brzegiem Wisły, zobaczyłeś pod swoimi stopami butelkę, jedną z wielu. Martwi Cię to nie od dziś, że po każdym letnim wieczorze na plaży jest tyle śmieci, więc schyliłeś się, by ją podnieść i wyrzucić do kosza, ale zobaczyłeś, że w środku jest… list? Tak! To list!

Dzielna Ratowniczko, Odważny Ratowniku! Ryzykuję właśnie życie, ale warto, bo już niebawem choroba „bezmyśli” może zaatakować całe miasto i wszyscy zginiemy! Wiem o niecnych planach…

Dowiadujesz się, że pewien sfrustrowany naukowiec, od lat zajmujący się badaniem syren, jest przekonany o istnieniu tych mitycznych istot. Wyśmiewany przez innych, postanowił w końcu zemścić się na wszystkich, którzy mu nie wierzą. Aby dowieść swojej racji, planuje pewnego dnia zatruć wody Wisły, a tym samym wszystkie stworzenia, które w niej żyją. Już opracował plan, a nawet przygotował truciznę, której nie da się wykryć w laboratoriach. Trucizna ta dostanie się też do wody dostępnej w kranach, a nawet najmniejszy kontakt z nią spowoduje tajemniczą chorobę „bezmyśli”. Zdrowi pozostaną tylko Ci, którzy będą w posiadaniu eliksiru życia i dowiedzą się, jak z niego korzystać.

d1wmvhf

Już niewielka ilość tego płynu może Cię ocalić, ale aby zapobiec katastrofie, musisz zebrać więcej antidotum, a przede wszystkim zatrzymać szalonego naukowca! Mogą Ci pomóc w tym Reprezentantki i Reprezentanci różnych zawodów, którzy będą na Ciebie czekać we wskazanych punktach miasta. Podzielą się z Tobą wiedzą i antidotum, tylko jeśli wykonasz wyznaczone przez nich zadania.

Aby powstrzymać plan zatrucia Wisły , musisz do końca sierpnia uzbierać co najmniej 1,5 litra tajemniczego eliksiru, czyli 10 pieczątek. Nie będzie to łatwe, ale skoro przeczytałeś tę wiadomość, jej Nadawca wierzy w Twój sukces! Zatem do dzieła!

................................

Zabawa potrwa przez całe wakacje od 1 lipca do 31 sierpnia. Zadania będa do rozwiązania w ponad 20 lokalizacjach w Warszawie, m.in. na Zamku Królewskim, w Łazienkach Królewskich , w Komisariacie Rzecznym Policji czy w Pałacu w Wilanowie.

d1wmvhf

Uroczyste zakończenie gry „zaWODY warszawskie”, połączone z pokazem filmu, odbędzie się 8 września w Służewskim Domu Kultury przy ul. Bacha 15. Osoby, które zbiorą najwięcej antidotum (pieczątek) i do 31 sierpnia zostawią Kartę gracza w dowolnej Miejscówce, zostaną zaproszone do SDK-u na pokaz filmu dokumentalnego „Lost Rivers” oraz reportażu z przebiegu gry. Podczas uroczystości wśród uczestników zostaną rozlosowane upominki.

d1wmvhf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wmvhf
Więcej tematów