Trwa ładowanie...

Zatrzymany na Mokotowie za kradzież 12 rowerów

Piotr Z. działał na terenie Mokotowa od trzech miesięcy

Zatrzymany na Mokotowie za kradzież 12 rowerów
d2l93ct
d2l93ct

Piotr Z. był poszukiwany przez policjantów . Podejrzewano, że to właśnie on jest odpowiedzialny za kradzież czterech rowerów na ulicy Obrzeżnej.

30-latek trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce okazało się, że mężczyzna działał już na terenie Mokotowia od kwietnia. Kradł rowery pozostawione na klatkach schodowych, z osiedlowych podwórek i garaży. Przecinał linki, którymi jednoślady zabezpieczali właściciele, a potem prawdopodobnie sprzedawał je na pobliskich bazarach. Wartość skradzionych łupów to ponad 14 tys. złotych.

Piotr Z. usłyszał w sumie 12 zarzutów. 30-latek, który był już karany za podobne przestępstwa, przyznał się do zarzucanym mu czynów i dobrowolnie poddał karze 2 lat bezwzględnego pozbawienia wolności.

d2l93ct

Przypominany o możliwości oznakowania swoich rowerów w jednostkach Policji. Znakowanie polega na grawerowaniu specjalnym przyrządem, oznaczenia składającego się z liter i cyfr oraz rejestracji w bazie danych Policji . Każdy oznakowany rower zostanie opatrzony w widocznym miejscu naklejką samoprzylepną informującą o dokonaniu oznakowania roweru .

d2l93ct
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l93ct
Więcej tematów