Trwa ładowanie...

Zamknięte sklepy na lotnisku Chopina. "Nie ma gdzie kupić nawet wody"

Utrudnienia są związane z zakończeniem umowy najmu części lotniska firmy Lagardere Travel Retail. Nowym operatorem powierzchni handlowych będzie PZH „Baltona”. Sklepy będą nieczynne od 1 lipca do końca sierpnia bieżącego roku.

Zamknięte sklepy na lotnisku Chopina. "Nie ma gdzie kupić nawet wody"Źródło: Shutterstock.com, fot: Tupungato
d3ket9i
d3ket9i

Czytelnik informuje nas, że na lotnisku Chopina wszystkie sklepy są zamknięte, nie ma gdzie kupić nawet wody. - Trwa inwentaryzacja we wszystkich sklepach. Nie ma żadnej informacji i pomocy ze strony obsługi portu - mówi pasażerka.

zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Źródło: zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, fot: Czytelnik WawaLove

Rzecznik lotniska Hubert Wojciechowski tłumaczy, że port lotniczy podnosi konkurencyjność i atrakcyjność swojej oferty dla podróżnych. - Dlatego trwa zmiana operatora części powierzchni handlowych. Modernizacja kilkunastu pomieszczeń w Terminalu A potrwa kilka miesięcy. Będzie, niestety, wiązać się z zamknięciem niektórych punktów handlowych - mówi WawaLove rzecznik. Dodaje, że ograniczeniu ulegnie oferta w punktach usytuowanych za kontrolą bezpieczeństwa.

zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Źródło: zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, fot: Czytelnik WawaLove

- Zmian należy spodziewać się zarówno w strefie non-Schengen (po przejściu kontroli paszportowej), jak i w pirsie południowym. Adaptacja obejmie także 5 punktów handlowych z kosmetykami i prasą w strefie ogólnodostępnej - mówi Wojciechowski. Dodaje, że lotnisko zrobi wszystko, aby cały proces przebiegł sprawnie i zakończył się możliwie jak najszybciej - wyjaśnia Wojciechowski. Zapowiada, że PZH „Baltona” przejmie w dzierżawę 14 punków handlowych, usytuowanych w różnych częściach terminala na Okęciu.

zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Źródło: zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, fot: Czytelnik WawaLove

Dodzwoniliśmy się na infolinię lotniska. Jeden z pracowników poinformowano nas, że nieczynne są sklepy m.in Discover, Relay, Aelia Duty Free, Aelia Arrival, Aelia Beauty, Virgin, Inmedio, Hubiz. Zaznacza, że wszystkie restauracje i kawiarnie zostają otwarte.

Zobacz także: Marek Jakubiak o Patryku Jakim. "Jak można było mu zrobić coś takiego?"

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d3ket9i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ket9i
Więcej tematów