Trwa ładowanie...

Zamachy w Paryżu. Warszawa jest bezpieczna?

Władze miasta skonsultowały się z Rządowym Centrum Bezpieczeństwa.

Zamachy w Paryżu. Warszawa jest bezpieczna?
d2sftoa
d2sftoa

Po atakach terrorystycznych, które miały miejsce w piątek w Paryżu, władze Warszawy spotkały się z odpowiednimi służbami, by omówić bezpieczeństwo mieszkańców stolicy.

"W związku z wydarzeniami w Paryżu odbyliśmy konsultacje z Rządowym Centrum Bezpieczeństwa, Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Komendantem Stołecznym Policji" - przekazał za pośrednictwem popularnego portalu społecznościowego Jarosław Jóźwiak, wiceprezydent Warszawy.

W związku z wydarzeniami w Paryżu odbyliśmy konsultacje z i i Warszawiacy są bezpieczni

— Jarosław Jóźwiak (@jjozwiak2)

Podkreślił również, że żadna z instytucji nie widzi konieczności podejmowania dodatkowych działań. "Warszawa i warszawiacy są bezpieczni i nie ma najmniejszych powodów do obaw" - zaznaczył Jóźwiak.

d2sftoa

Od rana warszawiacy zbierają się pod Ambasadą Francji i zapalają znicze, by zsolidaryzować się z ofiarami zamachów terrorystycznych w Paryżu. Zamachowcy w piątek w nocy zaatakowali w sześciu miejscach w stolicy Francji. Między innymi w okolicach stadionu Stade de France, gdzie rozgrywał się wówczas towarzyski mecz Francja-Niemcy. To najbardziej krwawe zamachy w historii Francji. Zginęło 128 osób, a 99 jest w stanie krytycznym. Ze stolicy Francji wciąż spływają nowe informacje.

d2sftoa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sftoa
Więcej tematów