Trwa ładowanie...

Zalew nośników reklamowych

W Warszawie mamy 22 983 nośniki reklamowe. Najwięcej w Polsce

Zalew nośników reklamowych
ddnznxq
ddnznxq

Tak wynika z zestawienia Izby Gospodarczej Reklamy Zewnętrznej. To trzykrotnie więcej niż w Krakowie, który ma ich 7132 (i wciąż z nimi walczy), 4,5 razy więcej niż we Wrocławiu (5 093), 20 razy więcej niż w Lublinie i 68 razy więcej niż w Rzeszowie. Mamy prawie 1/3 wszystkich nośników reklamy zewnętrznej w Polsce, łacznie aż 22 983 nośniki.

Prezydent Warszawy zdymisjonowała niedawno Tomasza Gamdzyka , który odpowiadał za estetykę miasta. Jednak reklama wielkoformatowa tak zalała miasto, że można było odnieść wrażenie, że kogoś takiego jak naczelnik od estetyki miejskiej nie było w ogóle.

Mimo, że tysiące ludzi protestowało przeciwko zaśmiecaniu murów i zasłanianiu okien. Powstały dziesiątki stron i fanpejdży. Czasem ludzie nie wytrzymywali i brali sprawy we własne, nie zawsze legalne ręce. Pamiętacie akcję "Warszawa to nie dziwka" ? A ogromny, ohydny kufer podróżny na 8,5 m wysokości i 28 m długości, który stanął na chodniku przy Alejach Jerozolimskich?

ddnznxq

Miasto zamieniło się w jeden potężny bilboard reklamowy.* Może to jest pomysł dla wyjątkowo aktywnej ostatnio pani prezydent?*

Wyczyszczenie miasta z reklamowych śmieci?

ddnznxq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddnznxq
Więcej tematów