Trwa ładowanie...

Zaginęła 16-letnia Kamila Szafrańska. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Dziewczyna 4 września 2016 roku wyszła z domu: chciała pojechać do Warszawy. Do chwili obecnej nie wróciła do miejsca zamieszkania.

Zaginęła 16-letnia Kamila Szafrańska. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach
d1zel6i
d1zel6i

Policjanci z KPP w Nowym Dworze Mazowieckim poszukują zaginionej 16-letniej Kamili Szafrańskiej. Dziewczyna 4 września 2016 roku wyszła z domu z zamiarem udania się do Warszawy i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego KPP w Nowym Dworze Mazwoieckim prowadzą poszukiwania 16-letniej Kamili Szafrańskiej. Dziewczyna ma 164 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy związane w kucyk, średniej długości, szatynka, twarz pociągła oczy piwne, uszy normalne, nos prostolinijny nie widać braków w uzębieniu. Znaków szczególnych brak. W chwili zaginięcia ubrana była w spodnie jeansy kol. jasnoszarego, koszulka krótki rękaw kol. szarego z czarnym nadrukiem w lilijki harcerskie lub kotwice. Trampki kol. niebieskiego lub czarnego w kwiatki. Po raz ostatni widziana była na dworcu PKP w Pomiechówku ok. godz. 16.00.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu nastolatki proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego z KPP w Nowym Dworze Mazowieckim tel. (22) 775 22 01, lub całodobowo (22) 604 42 13 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: nowy-dwor-maz@ksp.policja.gov.pl.

d1zel6i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zel6i
Więcej tematów