Trwa ładowanie...

Za darmo: XVIII Festiwal Fitness

Sportowe wydarzenie w Arenie Ursynów

Za darmo: XVIII Festiwal Fitness
d2ejrdm
d2ejrdm

W sobotę, 18 października, odbędzie się kolejna - osiemnasta już - edycja Festiwalu Fitness. Będzie ona miała miejsce w Arenie Ursynów w godzinach 16:00 - 20:00. Wstęp wolny.

Każda edycja imprezy przygotowywana jest w nowej, charakterystycznej konwencji, natomiast niezmiennie uczestnicy mają możliwość ćwiczyć pod kierunkiem najlepszych polskich i zagranicznych prezenterów fitness. Zajęcia prowadzili miedzy innymi: Nasser, Tomasz Zamiela, Bartek Krynicki, Sasa Pagano, Michał Kurpet. Na program festiwalu składają się najbardziej popularne w klubach fitness formy zajęć – latino, dance, funky, zumba. Dla osób, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z fitness pierwsza, specjalna lekcja przygotowywana jest z bardzo prostą choreografią - mówią organizatorzy.

d2ejrdm

Festiwal rozpoczną instruktorzy UCSiR Anna Filipowicz i Mateusz Hajda zajęciami Power Body , na których zaprezentują nowoczesne techniki treningu funkcjonalnego. Kolejne zajęcia TMT & GFS poprowadzi Tomasz Zamiela oraz jego Team Tygrysów. Przedstawione zostaną dwa systemy ćwiczeń: treningu interwałowego oraz obwodowego i będą to wybrane, najefektywniejsze ćwiczenia angażujące wszystkie partie mięśniowe.

Następnie Robert "Robson" Jażdżewski przeniesie wszystkich prosto na nowojorski Broadway, by stworzyć swego rodzaju "Video Clip Dance". Potężna dawka emocji i wariacje taneczne na parkiecie gwarantowane. Także "Dance Cocktail" przygotowany przez Marcina Zierałko będzie lekcją, w której uczestnicy po prostu będą się wspaniale bawić. Asymetryczna i przyjemna choreografia pozwoli na to, by jednocześnie każdy mógł odnaleźć swój oryginalny styl. Na koniec Oliwier Zalewski zaprezentuje Djembel, czyli taniec oparty na dźwiękach, ruchach i gestach zaczerpniętych z tańców afrykańskich.

Program:

- 15:00 - rejestracja uczestników Festiwalu Fitness
- 16:00 - Power Body - Anna Filipowicz & Mateusz Hajda
- 17:00 - TMT & GFS - Tomasz Zamiela & Team
- 18:00 - Video Clip Dance - Robert Jażdżewski
- 19:00 - Dance Coctail - Marcin Zierałko
- 20:00 - Djembel - Oliwier Zalewski

d2ejrdm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ejrdm
Więcej tematów