Trwa ładowanie...

Za darmo: Wymienialnia Książek w Kordegardzie

W ramach akcji Książek od Metra niektóre czytadła będą również rozdawane!

Za darmo: Wymienialnia Książek w Kordegardzie
d50vvgm
d50vvgm

W sobotę 23 marca w godzinach 15:00 -17:00, po raz kolejny odbędzie się cykliczna Wymienialnia Książek. Warunkiem uczestnictwa jest przyniesienie książki i zrobienie specjalnej dedykacji dla jej następnego czytelnika. W zamian można zabrać inną książkę do domu.

Do wymienienia czekają między innymi książki takich autorów jak: K. Kutz, A. Camus, A. Christie, D. Steel, S. Kisielewski.

Akcja promuje czytelnictwo i nawiązuje do historycznej funkcji budynku galerii, w którym od 1857 roku mieścił się skład książek i nut Gebethner i Wolff.

Wymienialnia Książek jest są częścią programu* KULTURA NA WYNOS* galerii Kordegarda. To cykl działań, które promują wolną kulturę i aktywność artystyczną poza galeryjnymi murami.

Udział bezpłatny.

d50vvgm

W trakcie marcowej Wymienialni członkowie ekipy „ Książek od metra ” będą rozdawać książki! Każda chętna osoba może otrzymać jedną książkę (wybraną losowo). Po przeczytaniu proszona jest o podanie książki dalej. Te książki będą oznaczone i nie będzie można ich wymieniać na miejscu na inne. Każdy - kto otrzyma książkę od ekipy Książek od metra - zabiera ją ze sobą, czyta i podaje dalej.

d50vvgm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d50vvgm
Więcej tematów