Trwa ładowanie...

Za darmo: Wymienialnia Książek

Warunkiem uczestnictwa jest napisanie specjalnej dedykacji dla jej następnego czytelnika

Za darmo: Wymienialnia Książek
dxv63yu
dxv63yu

W sobotę 19 października w godzinach 16.00-18.00, po raz kolejny odbędzie się cykliczna Wymienialnia Książek. Warunkiem uczestnictwa jest przyniesienie książki i zrobienie specjalnej dedykacji dla jej następnego czytelnika. W zamian można zabrać inną książkę do domu.

Wybór książek jest całkiem spory - od klasyków literatury, książek historycznych i poezji poprzez romanse i poradniki, encyklopedie, podręczniki, po literaturę dziecięcą i młodzieżową. Książki polskie i zagraniczne, wydania nowe, PRL-owskie i przedwojenne - każdy znajdzie coś interesującego.**

W tym miesiącu czekają na wymianę m.in. książki: M. Maeterlincka, O. Tokarczuk, J. Grishama, J. Steinbecka.

Wymieniając książki, dajemy im nowe życie. Dzięki naszej akcji te z nich, które nie przypadły nam do gustu, nie umrą zapomniane i zakurzone, gdzieś na najwyższej półce domowej biblioteczki, ale trafią w nowe ręce, dając radość i realizując swoje przeznaczenie. - zachęcają organizatorzy.

dxv63yu

Akcja promuje czytelnictwo i nawiązuje do historycznej funkcji budynku galerii, w którym od 1857 roku mieścił się skład książek i nut Gebethner i Wolff. Wymienialnia Książek jest są częścią programu KULTURA NA WYNOS galerii Kordegarda. To cykl działań, które promują wolną kulturę i aktywność artystyczną poza galeryjnymi murami.

Wymienialnia Książek
19 października, godz. 16.00-18.00
Galeria Kordegarda
ul. Krakowskie Przedmieście 15/17

dxv63yu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxv63yu
Więcej tematów