Trwa ładowanie...

Za darmo: Warsaw Pokemon GO. Spacer połączony z łapaniem pokemonów

"W samych Stanach Zjednoczonych, w ciągu jednego dnia, pokemony łapało aż 21 milionów osób".

Za darmo: Warsaw Pokemon GO. Spacer połączony z łapaniem pokemonów
ddbnq2n
ddbnq2n

Wspólne spotkanie, a potem spacer ulicami Warszawy, połączony z łapaniem pokemonów - to wszystko czeka na uczestników największej w historii Warszawy -* jak zapewniają organizatorzy -* wycieczce Pokemon Go.

- Spotkamy się najpierw pod Pałacem Kultury i Nauki (koło fontanny przed kinem Kinoteka). Stamtąd rozpoczniemy nasz spacer przez ulice Warszawy jako grupa łapiąc Pokemony i prowadząc pojedynki po drodze - zachęcają organizatorzy. Wydarzenie jest całkowicie darmowe, a jego celem jest poznanie nowych osób oraz wspólna zabawa na ulicach stolicy. Start już dziś , o godz. 13.00

Pokemon Go to gra mobilna, która wykorzystuje aparat fotograficzny smartfona oraz GPS. Celem gry jest łapanie Pokemonów znajdujących się gdzieś w okolicy.

Gra jest jednocześnie jednym z największych fenomenów ostatnich lat. Dostępna jest zaledwie od kilku dni, a już została uznana za największą mobilną grę w USA. Według serwisu Tech.wp.pl, w samych Stanach Zjednoczonych, w ciągu jednego dnia (12 lipca), pokemony łapało aż 21 milionów osób.

ddbnq2n

Szczegóły warszawskiego spotkania znajdziecie tutaj .

ddbnq2n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddbnq2n
Więcej tematów