Trwa ładowanie...

ZA DARMO: tańce warszawskie na Hożej!

Do zabawy zapraszamy w sobotę, podczas otwarcia nowego warszawskiego teatru - Sceny Hoża 51

ZA DARMO: tańce warszawskie na Hożej!
d1ecnzc
d1ecnzc

Tańczyliście kiedyś żywiołową polkę albo lekkiego walczyka? Jeżeli nie - koniecznie musicie tego spróbować. Zapraszamy na naukę tańców warszawskich z muzyką na żywo - dobra zabawa gwarantowana!

Wieczór poprowadzą aktorzy Teatru Pijana Sypialnia , a naukę tańców - choreografka Pijanej Sypialni Izabela Massalska poprowadzi naukę tańców. Po potańcówce kontrolę nad rozbawionymi nami przejmie DJ i tak do białego rana!

KIEDY: 16 listopada 2013 r., godz. 21:30
GDZIE: Scena Hoża 51, stara fabryka serów, ul. Hoża 51 (Scena Kawiarnia)
ZA ILE: WSTĘP WOLNY

Czytaj również: ZA DARMO: Dzień Podłości

Jest to jedno z wydarzeń z okazji oficjalnego otwarcia nowej sceny teatralnej w starej fabryce serów na Hożej 51. Jak obiecują aktorzy Teatru Pijana Sypialnia, w samym centrum stolicy powstanie miejsce tętniące zwariowaną kulturą. Bez spiny i na luzie. Na wysokim poziomie artystycznym. Na tematy ważne dla każdego. Miejsce własnej wypowiedzi i dobrej zabawy. Teatr będzie działać na dwóch piętrach, łączyć historię z Warszawą bliską młodym ludziom – energetyczną i tętniącą pomysłami.

d1ecnzc

Ideą jest połączenie teatru z kulturą kawiarnianą i klubową. W teatrze na Hożej obowiązuje luźna, wręcz klubowa atmosfera. Można pić ciepłą herbatę, robić zdjęcia, a przychodząc na spektakl nie trzeba wbijać się w ciasny garnitur.

Dowiedz się więcej: <a href="http://wawalove.pl/Nowe-miejsce-Scena-Hoza-51-a11698">Scena Hoża 51</a>

d1ecnzc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ecnzc
Więcej tematów