Trwa ładowanie...

Za darmo: Świąteczny Swing w Skwerze

W programie występ taneczny, bezpłatna lekcja podstaw tańca swingowego, radosna muzyka lat 30. ubiegłego wieku oraz niespodzianki!

Za darmo: Świąteczny Swing w Skwerze
d1ccz17
d1ccz17

W sobotę 20 grudnia 2014 roku odbędzie się ostatnia w tym roku potańcówka swingowa - tym razem w specjalnym, świątecznym wydaniu. W programie zaplanowano występ tancerzy ze Studia Tańca Swingowego Swingout.pl, bezpłatna lekcja podstaw tańca swingowego, klimat, radosna muzyka lat 30. ubiegłego wieku... oraz niespodzianki!

Świąteczny Swing w Skwerze - lokalu znajdującym się na Skwerze Hoovera, przy ul. Krakowskie Przedmieście 60a - to podsumowanie roku wydarzeń organizowanych przez SWINGOUT.PL. Tutaj odbywały się cyklicznie comiesięczne swingowe potańcówki.

W sobotę 20 grudnia 2014 roku o godz. 20:00 uczniowie studia zatańczą w rytm muzyki z początku ubiegłego wieku. - Na imprezie ponownie gościć będziemy Anulę Kołakowską i szkołę stepowania TipTap - mówią Wawalove.pl organizatorzy wydarzenia. - Odbędzie się otwarty jam - parkiet do stepowania dostępny będzie przez cały czas trwania imprezy.

d1ccz17

Miłośnicy Lindy Hop, Charlestona, Collegiate Shag i innych tańców swingowych, przyjaciele i uczniowie SWINGOUT.PL, a także wszyscy kochający muzykę swingową i ciekawi tego, jak bawiły się sale taneczne Nowego Jorku w latach 30. ubiegłego wieku - powinni pojawić się na tym wydarzeniu.

Co: Świąteczny Swing w Skwerze
Gdzie: Skwer - Filia Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny, ul. Krakowskie Przedmieście 60a
Kiedy: 20 grudnia 2014 roku. Start imprezy - 20:00, lekcja podstaw tańca swingowego - 20:30, start części artystycznej - 21:00.

d1ccz17
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ccz17
Więcej tematów