Trwa ładowanie...

Za darmo: Spotkanie z Anną Grodzką

Kontrowersyjna posłanka zaprasza na spotkanie promujące jej książkę o istocie kobiecości, wolności i własnym "Ja"

Za darmo: Spotkanie z Anną Grodzką
dn1pvsj
dn1pvsj

W najbliższy wtorek, 14 stycznia, gościem warszawskiego salonu Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej będzie Anna Grodzka. Spotkanie z posłanką odbędzie się w ramach promocji książki „Mam na imię Ania” i odbędzie się o godz. 18.00.

Jako osoba publiczna Anna Grodzka wywołuje wiele kontrowersji, które są związane z jej transseksualizmem. Ważnym momentem w życiu posłanki był rozwód w 2007 roku. Wówczas rozpoczęła proces zmiany płci, który ostatecznie zakończył się w roku 2010. Został on udokumentowany przez telewizję HBO w filmie pt. „Trans-akcja”. Anna Grodzka jest pierwszą w Polsce i Europie osobą publiczną i członkiem parlamentu, która głośno mówi o swoim transseksualizmie. Jest członkinią Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz wiceprzewodniczącą Parlamentarnej Grupy Kobiet.

Książka „Mam na imię Ania” opowiada o świecie, który dla większości czytelników jest nieznany i zagadkowy. Transseksualizm nadal budzi kontrowersje, a w wielu środowiskach pozostaje tematem tabu. Anna Grodzka otwarcie opowiada o swojej przemianie i uczuciach z nią związanych. Za cel stawia sobie nie tyle przekonanie przeciwników transseksualizmu, ale pokazanie im świata widzianego oczyma osób, które zdecydowały się na zabieg zmiany płci. W swojej książce Anna Grodzka podejmuje tak ważne kwestie jak istota kobiecości czy męskości, ale także wolności i własnego Ja.

„Mam na imię Ania”
Empik przy Marszakowskiej
Wtorek, 14 stycznia, godz. 18.00.

dn1pvsj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn1pvsj
Więcej tematów