Trwa ładowanie...

ZA DARMO: Spływ kajakiem po Wiśle!

W każdą sobotę i niedzielę do końca sierpnia pełnoletni warszawiacy mogą wziąć udział w spływach szkoleniowych, które poprowadzą instruktorzy z Fundacji Promocji Rekreacji "KiM".

ZA DARMO: Spływ kajakiem po Wiśle!
d1fo62u
d1fo62u

Uczestnicy jednodniowych spływów spotykają się w soboty i niedziele o godz. 9.00 przy ul. Zaruskiego (Port Czerniakowski), pod estakadą Trasy Łazienkowskiej. Po krótkim szkoleniu na wodach Portu Czerniakowskiego wioślarze wypłyną na Wisłę. Rozpocznie się zwiedzanie z przewodnikiem warszawskiego odcinka rzeki.

Na wysokości Bielan przewidziany jest krótki odpoczynek na jednej z wiślanych łach. Następnie, uczestnicy będą mieli okazję przepłynąć śluzą im. inż Tillingera do Kanału Żerańskiego.

Spływy kończą się około godziny 15:00 przy bazie KS Spójnia. By wziąć udział w spływie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ . Osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy, ale nie dostaną się na wybrane spływy, będą mogły ponownie wypełniać formularze. Dzięki miejskiemu dofinansowaniu udział w spływach jest bezpłatny.

Planowane terminy spływów:

  • 1, 7-8, 14-15, 21-22, 28-29 lipca;
  • 4-5, 11-12, 18-19, 25-26 sierpnia,
  • 1-2, 8-9 września.

Nabór rozpoczyna się na 2-3 tygodnie przed planowaną datą wybranego spływu.

d1fo62u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fo62u
Więcej tematów